Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak miért ilyen rossz a stílusuk?

Figyelt kérdés

(Tisztelet a kivételnek.)


Vagy teljes igénytelenség, vagy még huszonévesen is mintás-mesefigurás neonszínű póló rikító edzőcipővel a jellemző.

A másik véglet meg a bőrcipő, ing, zakó, benyalt haj "újgazdagficsúrvagyok" stílus.

Pesten talán valamivel jobb a helyzet, de itt vidéki megyeszékhelyen az utcán, vagy akár az egyetemen szökőévente egyszer látok kellemes külsejű férfiakat.


2017. nov. 16. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Hadd találjam ki. Te vagy az a maca, aki nagyon trendinek hiszi magát, mert a fejlődő hurkáit csípőnadrágba erőlteti, és aki rohadt kifinomultnak hiszi magát, mert valami bevásárlóközpontos butikban veszi meg a túlárazott kínai gönceit.
2017. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nyisd ki a szemed. Pesti vagyok, de járok vidékre is, és vannak teljesen normálisan öltözött fiúk, férfiak is.
2017. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is szemesz vagy pszichologus kell neked.
2017. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyvárosban élek,de ilyet nem tapasztalok. Inkább cigókon látom ezt.
2017. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én srácként inkább azon nevetek sokat, hogy 14-től 30-ig minden fiúnak és férfinak UGYANOLYAN a haja.
2017. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Bocs hogy eddig rossz volt a stílusom, mert neked nem tetszett. Hogyan öltözzek fel mondjad, hiszen mindig is miattad éltem. Csak neked akartam megfelelni minden egyes nap minden egyes percében. <3

Szólj a nőtársaidnak is, hogy mindenképpen nekik is annak kell tetszeni mint neked, hiszen egyenembereket fogunk majd gyártani miattad, hogy az egész világ a te képednek feleljen meg.

A víztornyot milyen színűre fessük? Kell még stadion? Jó lesz ha csak egy diplomát szerzek? Mehetek busszal a munkába holnap, vagy az tré? Ehetek a mekiben?

2017. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, kihagytam a testzsírszázalékom. Mennyi legyen? Elég ha hetente négyszer mosok hajat?
2017. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert a spanyolok ollé öltöznek és az a gizda?
2017. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Acélbetkóst hova sorolod?:D

Én vidéki vagyok, BP-n tanulok. De vagy nem figyeltem vagy nem nagyon láttam mesefigurás pólókat. Mindenesetre e kettőn kívül bőőőven akad más. Sőt. Szóval szerintem ez nem igaz, legalábbis én ezt nem vettem így észre.

2017. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
Szerintem a magyar férfiak többsége igényesen néz ki és ad magára. Mondjuk engem a ruha pont nem érdekel, de én nem vettem észre, hogy feltűnően rossz stílusuk lenne, max a fiatalabbaknak.
2017. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!