Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állandóan kimerült, fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan kimerült, fizikailag gyenge pasiként milyen barátnő illene leginkább hozzám?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom 50 és 55 kiló között mozgok. Az utóbbi időben viszont ez a testsúly már fáradtsággal és fásultsággal is társul (stressz, tanulás). A libidóm is szinte nulla, amihez az is közrejátszik, hogy még mindig szűz vagyok pedig már lassan diplomázok is. Ehhez a kevés súlyhoz természetesen alacsony is vagyok (170), de így is láthatóan elég sovány alkatom van. Egyébként vérvételi vizsgálatokon semmi problémát nem találtak korábban, de ne is menjünk el az egészségügyi téma felé, inkább azt mondjátok meg, hogy létezik-e olyan csaj, aki hajlandó lenne hozzám hasonló pasival összejönni és ha igen milyen kaliberű (csak hogy legyen egy kis fogalmam a lehetőségeimről). Vagy azt is kérdezhetném, hogy ismertek-e olyan lányt, akinek ilyen 50iksz kilós barátja van huszonévesen.

2017. dec. 3. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan kimerült vagy, inkább életmódváltásra és több pihenésre van szükséged
2017. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A marok Marcsa.
2017. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Kevesebb pihenés több levegő természet
2017. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Afelől ne aggódj, láttam hasonló vékony hapsit nővel, de egyértelmű, hogy nem érzed jól magad így. Egyél kicsit többet és picit tornázz. Nem kell sokat, heti 1-1.5 óra egyelőre elég, meg sétálgass valamennyit. A 4 fal között egyedül nem találsz barátnőt.

31/f

2017. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Neked nem csajra lenne szükséged. Most ha azt mondjuk, hogy megkapod a legszebb csajokat ezzel a fizikummal meg hozzállással, akkor kényelmesen hátradőlsz, és nem teszel semmit? Neked jó így, hogy egyfolytában fáradt vagy nulla libidóval? Magad miatt nem akarnál változtatni? Miért csak akkor jön fel ez problémaként, ha csajozni kell?

Inkább kivársz meg minket kérdezel, hogy lesz-e esetlegesen olyan csaj, akinek majd bejöhetsz? Meg mi ez, hogy "kaliber"? Nem külsőddel vannak bajok, hanem az egész hozzáállásoddal.


Amúgy a kérdésre válaszolva, valószínűleg nálad magasabb és sportosabb lányokat nem érdekelheted, a többi meg sok minden mástól is függ, pl. milyen a stílusod (ruhák, haj stb.), milyen az arcod és hasonlók. Vannak cuki alacsony és törékenyebb lányok is szépszámmal.

2017. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Stresszre király dolog az edzés. A falat bontanám idegességemben, ha nem edzenék heti 4-6 alkalommal, pedig nő vagyok és elvileg békés lélek, csak life happens, szakdoga happens, felvételi happens... És a stressz ezekben jobban hátráltat, mint az az 1-másfél óra, amit a napomból rászánok arra, hogy kiengedjem a gőzt és az agyamat pihentessem kicsit.


Kimerültség lehet a mozgáshiánytól is (egyfajta betompultság), attól is, ha éjszakázol sokat, vagy nem jutsz elég fényhez, vitaminhiánytól, különösen vashiánytól. De lehet a fehérjeszegény étrend eredménye is, vagy ételallergia. Esetleg enyhe depressziós tünet is lehet. Mindegyik összecseng a libidó elvesztésével vagy csökkenésével, szóval esélyes, hogy ez lesz. Vagy az, hogy nem osztod el jól a kajádat a nap során, esetleg nem iszol eleget. A vérszegénység kivételével nem sok szart mutat ki a vérvétel ezekből, szóval simán lehetsz papíron egészséges.


Nem a súlyoddal, és nem is a magasságoddal van baj igazán (volt ilyen kaliberű párom, bár akkor még 17 voltam, azóta amúgy sincs magánéletem, a "kaliberemről" nem tudok nyilatkozni, szerintem összeszedett vagyok és megteszek magamért mindent, amit tudok, azt leszámítva, hogy a hülyéktől vakarózni tudnék, és nem sok közösségi életem volt az elmúlt 2 évben), hanem hogy te ezt az életszínvonalat nem érzed gondnak. Nincs azzal bajom, ha valakinek van valami kis betegsége, problémája, de a családomban is ki nem állhatom, hogy az emberek csak akkor tesznek az egészségükért, mikor már a mentő viszi őket, akkor is csak úgy, hogy le kell fogni őket, hogy bennmaradjanak a kórházban, és méltóztassanak szófogadni és azt bevenni, amit kell. Tudod, milyen ki.ott idegesítő, mikor a másik szófogadatlankodik és csakazértsem eszik normálisan, vagy pihen másképp, te meg aggódsz érte, és a hülye makacsságával kiidegel? Na, ilyen kapcsolatot biztosan nem pártolnék, nem működik ez a "jóvanazúgy", valaki vagy vigyáz magára, vagy nem idegesít azzal, hogy szeretem és jobban aggódom az egészségéért, mint ő.

2017. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha így is fáradt vagy, akkor pláne fáradt leszel, ha valahova el kell menni egy lánnyal. Én egy csúnya, de vékony lányt tudok elképzelni.
2017. dec. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Talán egy vak tolókocsis szellemi fogyatékos csajnak bejönnél. :)
2017. dec. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 55 kg, 174 cm és mégis van fizikai ereje, nem fáradékony és fásult. Ráadásul könnyű fizikai munkát végez, ott nem is mondhatná, hogy bocs, fáradt vagyok, pihenek, de a szabadnapján se bír nyugton maradni, most vasárnap is egész nap vagy fát fűrészelt vagy pakolta. Szóval nem azért vagy fáradt, mert ennyi kg vagy, hanem ahogy feljebb is írták, sok más oka is lehet, de azért, hogy legyen fizikai erőnléted, tenned kell, folyamatosan! Hajrá, drukkolok! (Ja és huszonévesek vagyunk, ugye ez volt a szempont.)
2017. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!