Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akiknek még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőtök 25 felett! Mit éreznétek, ha mégiscsak sikerüle szereznetek egy barátnőt, de két hét után elhagyna titeket?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem valószínű, hogy belemennék olyan kapcsolatba, ahol nincs szerelem és nem bíznám akár az életemet is a másikra. Ebből kifolyólag valószínűleg az elhagyás (ha különösebb egyéb ok nélkül történik) felérne egy megsemmisüléssel.


27F

2017. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ilyen egyszerűen nem fordulna elő, mert megválogatom az embereket magam körül.
2017. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, annak ellenére, hogy szűz vagyok, sosem megyek bele nagy hévvel egy kapcsolatba. Megismerem a másikat, és mikor már kellően ismerem és kellően "biztosítva vagyok" arról, hogy elfogadnak és szeretnek, akkor veszem csak komolyan. Nem hagyna el két hét után, mert össze sem jönnénk két hét után.
2017. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy a 25 feletti szűzek ennyire válogatósak.
2017. nov. 30. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon ember függő. Aki azt írja, hogy alapból nem menne bele egy ilyen kapcsolatba annak vagy nem küszködik azzal, hogy nem talál barátnőt vagy otthon ülve várja azt, hogy nője legyen.... és nem érti miért nincs.


Harminc vagyok és rohad nehéz ismerkedni, újabban eljárok bulizni... és latom, hogy elég egy kis tánc és máris nyalják falják egymást vad idegenek... most persze ezekből nem biztos, hogy lesz komoly kapcsolat is...de azért el lehetne gondolkodni kicsit rajta... miért kell ebbe annyi mindent bele gondolni az elején ? élj és hozd ki mindenből a legjobbat ha meg nem vagytok egymáshoz valók arra úgy is rajősztok közben.


Szerintem sokkal rosszabb, úgy elveszteni valakit, hogy hetekig randiztok, és néhány ölelésen és csókon kívül nem volt több mintha közelebb kerültetek volna kicsit.

Legalább akkor meg van az az érzés és vissza igazolás, hogy valaki férfiként tekintett rád és nem valami, udvarolni próbáló úriember és lúzer keveréknét.

2017. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is ok nélkül vannak egyedül látod.
2017. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem volt senkim, nem jelenti azt, hogy mindent le lehet nyomni a torkomon. Vannak fenntartásaim. Megtaláltam az életemben egyedül is a nyugalmat és az örömömet, nem kell nekem ahhoz nő, hogy legyen értelme az életemnek. Attól, hogy eddig nem volt kapcsolatom, semmivel nem vagyok értéktelenebb, mint akiknek igen, és semmivel nincs kevesebb jogom dolgokat elvárni. Látok itt embereket, akik egy prostituáltig süllyednek, de nem én leszek az a fickó. Valami vagy normális, vagy nincs.
2017. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem már voltak kvázi-kapcsolataim, de mivel igazán sosem ezért írok ide.


Valószínűleg realizálnám, hogy ez van. Mivel mindenki a legjobbra törekszik, ezért a legtöbb kapcsolat csak ideiglenes és egy idő után mindig vége van, ha jön egy kitartó "jobb ember", sajnos.

2017. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4 Miért ne lehetnék válogatós? Nem értem.
2017. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy bekövetkezzen, de ha mégis, nyilván nem "dobna fel".
2017. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!