Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz hogy legyen barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy legyen barátnöm fizikailag nagyon erősnek kell lennem, igaz? Hogy meg tudjam védeni?

Figyelt kérdés
pl ha megyünk valahova és belénk kötnek akkor kell a fizikai erő igaz? Amig nem gyúrom ki magam erősebbre, addig ne is csajozak?

2014. nov. 9. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:D

Hány éves vagy, 12re tippelek.

2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sírjak rajtad vagy röhögjek?
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hulyeseg......Mindenhol Rambokat latsz az utcan????

Szerintem agyra gyurj.Addig tenyleg ne csajozz!!!

2014. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mai ősözösségre emlékeztető társadalomban igen.
2014. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eleg lenne, ha kicsit eszre gyurnal
2014. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted ez a lényege egy párkapcsolatnak?

Ilyen gyökér gondolkodásmóddal inkább ne csajozz...

2014. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
XDDDD azt a Qurv@ :"D hat érdemes volt ma is feljonni ... Ezen jot nevettem :D am egyetertek az egyik hozzaszoloval. Ink gyurj agyra :"D
2014. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol kötnek bele csak úgy bele random emberekbe ok nélkül? De ha gyúrsz és mellé megtanulsz szájkaratézni az esetek többségében elég lesz, nem kell szamurájnak képezned magad. :-)
2014. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Persze fontos hogy meg tudd védeni de szerintem ha találsz valakit akit szeretsz akkor nyugodtan járj vele. Nem feltétlenül az számít,hogy milyen erõs vagy hanem a belsõ tulajdonságaid:)
2014. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem apukám azt mondta hogy csak olyan pasim lehet aki meg tudja őt verni :-\
2014. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!