Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális érzés, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés, hogy ezt érjem ha az exem képét látom?

Figyelt kérdés
Elég régóta szakítottunk már nekem van új párom akivel jobb a kapcsolatom sokkal mint az exemmel. Az exemmel egy faluba lakunk és rengeteg barátját ismerem a faluból ennek következtében.Nem rég volt a születésnapja és láttam a közösségin,hogy bulizott ezekkel az emberekkel és az én ismerőseim is a barátai a közösségin ezért láttam,hogy megjelölte őket mert nem szoktam kémkedni utána.Már úgy érzem,hogy semmit nem érzek az exem iránt nem is volt valami jó kapcsolatunk.Viszont amióta láttam a képet eszembe jutott vele az összes élményem jó rossz emlék.Az udvarukon lett fotózva a haveros kép és eszembe jutottak az emlékeim mikor még én voltam az udvarukon és vele voltam.A jelenlegi páromat szeretem és vele vagyok boldog így nem értem saját magamat se,hogy miért jutottak eszembe egyetlen kép miatt az exemmel való összes emlékem.Normális érzés ez?Úgy érzem tényleg lezártam vele mindent nem szeretem már viszont emlékszem az összes közös élményünkre.És a rossz kapcsolatunk ellenére se akarok neki rosszat mert jogosan utálhatnám de nem teszem pedig ő a mai napig se valami kedves velem de mégis valamiért örülök,hogy vannak barátai és boldog velük.
2017. dec. 4. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy ennyi még belefér, ezzel semmi gond nincs. Ha valakivel sok jó közös emléked van, nyilván eszedbe fognak jutni, attól függetlenül, hogy jelenleg milyen kapcsolatod van. Szerintem ne aggódj, inkább értékeld azokat a pillanatokat és élvezd a mostani pároddal töltötteket is! Akkor van gond, ha ez az érzés huzamosabb ideig fennáll...
2017. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!