Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon furcsa és ritka dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és ritka dolog ha egy nő szapioszexuális?

Figyelt kérdés
Szerintem én szapioszexuális vagyok ugyanis számomra intelligencia a vonzó és egy intelligens férfi sokkal jobban vonz mint egy izmos férfias férfi.
2017. dec. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok, ez nem egy különleges dolog.

23/N

2017. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak nem használok rá megkülönböztető nevet.

23F

2017. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont most elgondolkodtam, hogy akkor mit keresünk ezen az oldalon?!
2017. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ritka. Én okos csávó vagyok és szokott is nőm lenni, ilyen alapon:)
2017. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én okos és izmos is vagyok. Akkor nekem egy "fullszexuális" csaj kéne!
2017. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az intelligenciát könnyű relativizálni, ami könnyen tévútra viszi az embert. Ha megkérdezel egy nőt, hogy milyen pasira vágyik, az intelligencia minden esetben az első tulajdonságok között van. Mégis rengeteg hülye pasinak van barátnője. Lehet, hogy az a nő még hülyébb, de pont itt jön elő a relativizálás. Szóval a buta nőnek egy intelligens pasi lehet csak egy átlagos észbeli képességű valaki.

A szapioszexualitás egy viszonylag modern fogalom, egyre terjed és szinte már mindenki az. De sok esetben, amit az emberek annak hisznek, nem is az. Persze nem meglepő, hogy egy intelligens pasiba könnyű beleszeretni, de ez nem feltétlenül jelenti a fent említett "betegséget". Én személy szerint imádom az intelligens nőket, mégsem tartom magam szapioszexuálisnak.

2017. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom az okos pasikat!
2018. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az intelligencia az egyetlen olyan normal elolszlast mutato tulajdonsag ahol az emberiseg 80%-a a jobb oldalon van sajat meglatasa szerint;)
2019. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!