Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa dolog lenne hogy ismerkedésnél pont azokra vagyok büszke amit mások szégyellnek?

Figyelt kérdés

Pl. 32 évesen szüleimmel lakok és ez számomra büszkeség mert úgy érzem ezáltal jobb ember vagyok és családcentrikus mert szeretem szüleimet.

Illetve pici a péniszem de úgy gondolom ez is jobb mert játékosabb így. Valamint keveset keresek nagyon de ez jó mert legalább hivatásomnak élek


2017. okt. 9. 07:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Van akinek ez bejön? o.O
2017. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1. Valóban kevésnek...de azt a lányt kell megtalálni akihez passzolsz még ha sokkal nehezebb is valóban...de volt már ilyen
2017. okt. 9. 07:22
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért furcsa, mert egyikből nem következik a másik. A leírtak alapján én tök butának gondollak.


Pl úgy is élhet az ember a szüleivel, hogy nem családcentrikus. Attól, hogy ott van körülötte 2 felnőtt, nem lesz fogékonyabb a családra.


Úgy is dolgozhat az ember a kedvenc területén, hogy sikeres benne, többet keres vele.


Még akkoris, ha az álommelód valami kevésbé megbecsült, mondjuk bolti eladó. Lehetsz eladó méregdrága boltokban is, ahol szépen keredhetsz.


Az utolsó meg..

Érted, azt szokták mondani, hogy nem gond a kis pénisz, ha kompenzálnak mással a férfiak. De ugyanazt a mást egy nagyobb péniszű férfi is tudja hozni.

2017. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Azt a nőt kell megkeresni, aki elviseli, hogy te jobb embernek gondolod magad másoknál, akik csinálják valahogy az életüket, ami ugyanúgy célravezető, mint mondjuk a tied vagy az enyém vagy a harmadik emberé. Ha keményebben fogalmaznék, azt mondanám, hogy egy ostoba barom vagy, de igazából remélem, hogy csak kitaláció az egész.
2017. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

4. Ha valaki máshogy gondolkodik az már kitaláció....


Viszont ok azt elismerem hogy ettől nem biztos hogy jobb vagyok másoknál, inkább azt mondanám hogy ez is lehet pozitív dolog amire lehet büszke az ember

2017. okt. 9. 07:28
 6/34 A kérdező kommentje:

Úgy is dolgozhat az ember a kedvenc területén, hogy sikeres benne, többet keres vele.


Ha tudsz olyan mentő egységet ahol sikeresebb lehetek és jól kereshetek akkor szólj..

2017. okt. 9. 07:34
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Csak felidegesít ez a kérdés.

Ha egy nő megkérdezi tőled hogy "Na jó, most már ismerem az erősségeidet, beszélj a gyengeségeidről" akkor mit válaszolsz?

Ez nem állásinterjú hogy a gyengeségeidet hogyan fordítsd meg előnyökre.

2017. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7. Ezeket abszolút nem tekintem gyengeségnek és nem fordítom előnyre. Aki ezt gyengeségnek gondolja az a nő nem hozzám való és mehet levesbe
2017. okt. 9. 07:41
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogadnék nagy tételben arra, hogy ilyen tulajdonságokkal valaha nőd lesz, akár büszke vagy rá, akár nem. Mondjuk szerintem trollkérdés.
2017. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szimplán buta vagy, mert nem logikus következtetéseket vonsz le.

- Nem családcentrikus vagy, hanem önállótlab, nagy gyerek, aki szereti, ha az anyukája kiszolgálja (mert gondolom nem veszed ki a részed a főzésben és a házimunkában).

-A kis péniszről nem tehetsz, de ebből levonni, hogy jobb is, mert legalább játékos...persze, nem a méret számít, de volt már nagyobb, hogy így kijelented, hogy egy nagy bem tud játékos lenni? Egyáltalán mit jelent az, hogy játékos? Gyorsan tudsz vele helikoptereset játszani? Ettől a lánynak nem lesz jó a szex.

-Az nagyon jó, hogy szereted a munkád, de sokan úgy szeretik a munkájukat, hogy normális fizetésük van. Nekem ez alapján inkább az látszik, hogy nem vagy amiciózus és ha lenne egy párod, nem lehetne veled anyagilag tervezni (és most itt egyáltalán nem eltartásról beszélek, hanem közös kasszáról- rezsi, gyerek, kikapcsolódás, tartalék, szülési szabadság stb.).

23/N

2017. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!