Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni az udvariasságot a közeledéstől? 30+ férfiak

Figyelt kérdés

Tetszik egy 30+ férfi. Igazából nagyon udvarias tud lenni és nem tudom, hogy esetleg, ha velem másabb lenne, miben lenne másabb. A cégünknél ő egyfajta felső vezető, így ritkán beszélek vele. És ha beszélek vele, akkor is zavarba jövök. Nem tudom, mit tehetnék.

26L


2017. dec. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

31 vagyok ha közeledni akarok feléd akkor próbálok kedveskedni imponálni. Mivel munkatárs vagy a számkérésig több idő telne el mire azt megmerném lépni.


De ez a férfi egy felső vezető, én nem vagyok felsővezető....

2017. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Főnököd, ebből csak visszaélés lesz és sérülés. Gyanítom családja is van. Nem szolgál ez a történet a személyiséged épülésére.
2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Már a nők is képesek közeledésnek venni az udvariasságot?

Megnyugodhatsz, nem udvarol.

2017. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, értelmes nönek eszébe sem jutna reagálni az esetleget közeledésre "egyfajta felső vezető" esetében, mert abból legfejlebb koppanás lehet, kapcsolat nem.


Mellesleg a leírásod alapján szerintem csak udvarias és te képzelsz bele valamit.

2017. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!