Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nemek aránya egyforma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nemek aránya egyforma, ennek ellenére állítólag több a társkereső férfi akkor ez azt jelenti a férfiak hűtlenebbek?

Figyelt kérdés

Itt is mindenki azt állítja hogy több férfi keres társat mint nő de ha nemek aránya egyforma (minimális férfitöbbletet egyensúlyozza az hogy több a meleg férfi illetve több férfi megy

ki külföldre) akkor csak egy logikus oka lehet ennek méghozzá az hogy a férfiakra inkább jellemző hogy barátnője mellett is keresi a társát...


2017. dec. 5. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Leírom, nőként mit tapasztaltam, aztán alul lehet sértődött kisfiúknak lepontozni.

Pár éve voltam fent egy társkeresőn. Kis beszélgetés után tíz pasiból öt bevallotta, hogy van felesége/élettársa. A maradék ötből kettő később bukott le.

Tehát igen.

Részben.

Másfelől: nekem egy hét időpocsékolás elég volt. Gondoltam, addig törlöm magam, amíg meg nem undorodok végleg a férfiaktól.

A barátnőm se volt sokat, mivel ő bepasizott. Ellenben az a bizonyos pasi még hónapokkal később is fel-fel nézett. Ahogy azok többsége is, akik már hónapok, esetleg évek óta fent vannak.


Ma már eszembe se jutna, hogy ha esetleg szakítok, akkor így keressek párt.

Ellenben több férfi ismerősöm minden szakítás után újra regisztrál.

2017. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

#11 A stílusodból ("sértődött kisfiúk") úgy tűnik, te vagy sértődött. Ha nem tetszik a netes társkereső, a te dolgod. Törlöd magad, és kész. De sok nő van fenn, és rendszeresen be is lépnek. Ha válaszra sem méltat, honnan tudja, hogy foglalt vagyok-e? És elég sok férfi tapasztalja, hogy a leveleinek csak töredékére érkezik válasz. Nnyilvánvalóan nem ez az elutasítás oka.


Nekem is vannak netes társkeresős tapasztalataim.

"Igazából már megtaláltam a párom."

"Most nem aktuális, írj vissza egy hónap múlva."

Aztán van, aki csak szórakozik, a komolyabb kérdés elől kitér.

Aki nem képes magáról egy 2-3 mondatos bemutatkozást írni.

Aki 158 centi, de legalább 185 centi magas férfit akar.


GYK-s hölgy:

"8 éve nem volt kapcsolatom, de igazából most nem is kell."


Másik GYK-s hölgy:

"Évek óta nem voltam férfival, de jól megvagyok egyedül."

2017. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, természetesen, hogy a férfiak a hűtlenebbek! Még csak nem is tagadják, és szinte dicsekedésképpen mondják, hogy feleségük/barátnőjük van a Badoo-n, amikor neked írnak!Nekem volt egy kapcsolatom és egy házasságom 24 és 38 éves korom között. Az egyik megcsalt,hálából, hogy annyira szerelmes voltam belé, a másik meg megvert, és alkoholista volt, elváltam tőle.Igy,46 évesen, már nem is keresek férfit, és halál nyugodt vagyok. Tudom, életem végéig egyedül leszek,és boldog vagyok. Nem hiányoznak a férfiak!Voltam a Badoo-n, de csak szórakozásképpen.
2017. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha két csoportba lehetne csak "csoportosítani" a nőket. Egyik csoportba azok kerülnek akik könnyen, bárhol bárkit találnak, a másikba akik nem is keresnek.

Ez persze nem így van.


A nők viszonylag könnyen találnak pasit. Nap alig telik el,hogy ne lenne lehetőségem az ismerkedésre, de ezt még véletlenül se dicsekvésként írom. A pasik is így vannak ezzel. DE: az a nő/pasi, aki jól néz ki, igényes, olyan partnert szeretne aki hasonló adottságokkal, értékrenddel rendelkezik, ilyet már nem könnyű találni.


Szerintem a nők ugyanúgy keresgélnek mint a pasik,csak kevésbé merészek, jobban tartanak a visszautasítástól,a csalódástól, ezért jobbára várják a kínálkozó alkalmat.

A pasik kezdeményezőbbek.

2017. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!