Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanannyi szinglik nő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi szinglik nő van ahány férfi és így értelemszerűen ugyanannyi nő keresi társát ahány férfi?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Hát én nem gondolom, hanem látom. 10 korombeli kolléganőből 9 házas vagy kapcsolatban van és az utolsónál nem tudom szóval elég siralmas az arány. És ha itt így van, akkor valószínűleg máshol is. Vagy te máshogy látod?

2017. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem több a nő, mint a hapsi.
2017. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Én úgy gondolom, hogy nem a statisztikával kell foglalkozni mert ha olyan felméréseket olvas egy szingli pasi, hogy "ilyen kevés a szingli nő stb" az elveszi a kedvét.

Szoktam látni szingli nőket a 30-asoknál is (akik csinosak is) szóval nem reménytelen a helyzet:)

2017. dec. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!