Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többség szerint ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezi Dencia kérdése:

A többség szerint ha egy férfi szakít egy nővel, akkor a férfi "csak kihasználta" a nőt. Akkor értelemszerűen, ha a nő szakít, abban az esetben a nő használta ki a férfit?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem, olyankor is a férfi volt a hibás.
2015. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen többség? Én sose gondoltam így, ez nem ilyen egyszerű. A csalódott félben mindig ott van a sértettség, és az ember hirtelen felindulásból mond olyan dolgokat, amiket ha átgondolna, nem is igazán gondol komolyan. Inkább utólag szokott jönni a belátás ezzel kapcsolatban.

Én a kihasználást soha nem aszerint bélyegzem rá valakire, hogy milyen nemű, hanem hogy mik voltak a körülmények és az indíttatás. Ha valaki látványosan eltartatja magát, az kihasználás, ha valaki csak szexre megy, de ezt nem tisztázza az elején, és a másik fél láthatóan többet remél, az kihasználás... stb.

2015. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a férfi szakít:

"fúúj, ez a gonosz férfi, csak arra kellett neki a nő. Minden férfi disznó és egoista."


Ha a nő szakít:

"fúúj, ez a gonosz férfi, a nő végre csak a szívére hallgatott, ez a férfi nem is volt méltó hozzá, blabla"

2015. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a szakítás a lényeg, hanem hogy hogyan zajlik a szakítás. Ha magyarázat nélkül kidobja vagy megcsalja akkor a szakító fél nem jár el korrektül, bár mi csak a történetnek az egyik odalát ismerjük.

Önmagában a szakítás nem szemét dolog akár férfi akár nő követi el, hiszen ami nem működik azt nem kell erőltetni.


És szerintem itt jönnek iylen tanácsok mindkét nem felé vegyesen, hogy ha nem bírod tovább, hagyd ott.

2015. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!