Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok 35 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok 35 év alatti szingli nő?

Figyelt kérdés
Suli munkahely stb. Özön sok nőt ismerek 90 százaléka nő. És legtöbb fiatal lány keresi társát de egyszerűen nem találnak normális pasit maguknak, pedig keresik.
2017. dec. 5. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sajnos sok az alkoholista férfi! :(

sok a káros szenvedélyekkel teli (drog,alkohol,cigi) élő férfi! 30as Nő


lehetetlen normális férfit találni ,sajnos :(

2017. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
39%
Legtöbbször nem értem a nőket. Ha egy férfi normális, az egy idő után unalmas lesz nekik. Utána összejönnek az első bunkóval, akivel szintén szétmennek, majd keseregnek, hogy nincsenek normális férfiak. Talán az elvárásokat nem az amerikai filmekre és egyéb hülye sorozatokra kéne alapozni, hogy milyen legyen a férfi. 36 éves vagyok, és annyit vettem észre, hogy egyre több az olyan nő, aki gyereket sem akar, közel a 30-hoz, vagy az után sem. És akkor kapom a kérdéseket, hogy miért nincs már párom, meg gyerek is jó lenne már 36 évesen... Pedig a nőkhöz képest az én elvárásaim a realitásokon alapulnak (családcentrikus, humoros, kellő mértékű piszkos fantázia, józan felfogás) :)
2017. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem fer bele. Nem szexelek senkivel, 3 eve vagyok egyedül. Először fuggetlenedni akarok. Sajat labon allni. Utana se fog kelleni mondjuk, hogy plusz egy emberrel torodjek, mossam a szharos gatyat, takaritsak utana meg fozzek ra (ami ugyse olyan mint anyuci hamija bruhuhu). Nekem nem kell egy 180centis ovodas. Akik meg idosebbek, szintén onallo lenyek (nem okoz gondot elmosni maga utan, kimosni a kádat , etelt készíteni magának) azok csalados emberek mar... nekem meg az nem kell szinten. Ezert. Inkabb vagyok egyedül es egyengetem a kis papirlabakon allo életem.... eleg nagy feladat ez is gazdag szulok es nyalas nelkul.
2017. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

23 as én 50-es férfiként egyedül élek.

Sok férfi van aki szintén nem akar senkivel összebútorozni viszont

érdekelné egy barátság extrákkal kapcsolat?

Nem kell mosnod a szharos gatyát, takarítani utána stb ...

2017. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!