Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli srácok! Gondolkodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok! Gondolkodtatok már rajta, hogy utcán szólítsátok le a nőket?

Figyelt kérdés

Akiknek egy ideje nem sikerül barátnőt találniuk,mert a társkeresőn nem jeleznek vissza a nők.

A munkahelyeden/sulidban levő normálisabb lányok többsége foglalt.stb...

Emiatt már fogalmad sincs hogy hol tudnál ismerkedni,ezért felmerült benned az az ötlet,hogy utcán/boltban/buszon/villamoson szólíts le csajokat?


2017. nov. 25. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Eddig egyetlen egyszer csináltam ilyet, akkor sem ismerkedési céllal, hanem mert annyira magas labda volt, hogy vétek lett volna nem leütni.

2017. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Én szoktam. Írtam is ki egy kérdést ezzel kapcsolatban ide. Pszichopatának lettem kikiálltva. -.-
2017. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Általában nem érdekelnek a körülöttem lévők a bkv-n úgyhogy nagyon nem is nézek fel, csak olvasom a híreket :D
2017. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Elrévedezni el szoktam néha, mikor egy szép nőt meglátok egyedül sétálni, és esetleg össze is nézünk úgy, hogy arra az 1-2 másodpercre megáll az idő. Ilyenkor átfut az agyamon, hogy de jó lenne megszólítani, de kb. utána azonnal kijózanítom magam ilyenekkel, hogy úgyis beégnék előtte, biztos siet valahova, van barátja, esetleg férfigyűlölő szingli vagy törtető karrierista. És végül csak egy kellemes, a napot feldobó kis apróság marad az egész, amin esetleg este otthon a tévé előtt ülve is utólag elfilózgatok.
2017. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Felmerül már bennem, sőt csináltam is már ilyet tömegközlekedésen. De nem minden esetben veszik ezt jó néven. Mivel egész barátságos tudok lenni és nem paraszt dumám van, hanem próbálok intelligens lenni így durva elutasítást vagy hasonlót még nem kaptam. Viszont többször volt, hogy zárkózottan fogadták a kezdeményezésem (beszéltek, csak szűkszavúan, mintha féltek vagy meg lettek volna szeppenve). Volt aki érdeklődött, sőt a végén még jobban igyekezett mint én, de miután felvettem vele a kapcsolatot más formában akkor lerázott.

Nincs ebből eredményes tapasztalatom.


Sok nőt megszólítanék így, mert nem vagyok félős és tudnék is mondani valamit amivel el lehet indulni. Viszont sokszor úgy érzem, hogy idiótának néznének, mert nem mindenki olyan közvetlen mint én és nehéz feldolgozni neki, hogy egy idegen hozzászólt. Meg ugye sokak kapcsolatban vannak. Macerás azt játszani, hogy leszólítom, váltunk pár szót, elhívom valahová stb. és kinyögi, hogy van párja.

Így inkább hanyagolom ezt az ismerkedési formát.

2017. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én régebben gondolkoztam rajta, de csak addig jutottam, hogy bevásárlóközpontban megkérdeztem egy csajt, hogy merre van a Media Markt, meg egy másik lányt amikor leszálltunk a buszról szólítottam le, de kapásból elutasított.

És aztán jobban végiggondolva a dolgot, arra jutottam hogy az "utcai" ismerkedés nem éri meg, mert nem hozna akkora hasznot, amekkora befektetést, és komfortzónából kilépést jelent (kivéve az #1-es által emlegetett magaslabda helyzeteket, de az meg ugye random)

A legtöbben sietnek valahova, meg amúgy is idegen embereket rögtön leráznak az esetek túlnyomó többségében, ahogy én is lerázom a kéregetőket meg a szórólaposztókat.


Én jelenleg lehetőséget abban látok, hogy szórakozóhelyen fejlesszem magam, és ott próbáljak meg csajozni, egyrészt társadalmilag elfogadott helyszín, másrészt körbe körbe több teremben járkálva rövid idő alatt sok lányt lehet megszólítani. (Na meg kis itallal is egyszerűbb, magabiztosságot ad :D )

Meg még a Tinderre gondoltam hogy majd valamikor lehet kipróbálom, persze csodavárás ott sincs.

De az utóbbi időben nem igazán ismerkedtem, vagy elvoltam egyedül, illetve ha társaságra vágytam akkor meg ott vannak a haverok.

2017. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor miért néznek úgy némely lányok mintha azt várnák hogy le legyenek szólítva, ha utána meg lekoptatnak?Gondolom olyannal próbálkoztatok aki mutatott is valami pozitív jelet. Én nem szólítottam még le senkit, de ezek szerint jobb is
2017. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem.


Semmit nem tudok az utcán arról a nőről, így aztán mi alapján választanám ki? Hogy csinos? Millió csinos nő van, akivel nem akarok kapcsolatot mert nem illünk össze.

2017. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyre többet. Már nem félek semmitől az életben.
2017. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ki van zárva.
2017. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!