Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda a lányhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda a lányhoz, a szórakozó helyen, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egy romkocsma szerű éjszakai klubról, bárról van szó. Itt szoktam látni hétvégente, a barátaival. Mindig népes társasággal ül az asztalnál és félek ismeretlenül odamenni és megszólítani, hogy "szia tetszel nekem, lenne e kedved beszélgetni velem." Igazából a túl népes asztal társaság az mitől kicsit félek, mivel ismeretlenül a sok ember között félek, hogy cikis helyzet alakulhat ki és végkép le nullázódnak az esélyeim, ha vannak. Könnyebnek érzenén ha mondjuk csak 2-3 ember lenne ott, de legtöbbször 8-12 emberes társaság van. Mit tudnátok tanácsolni nekem?

2017. dec. 6. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Tehát az 5-öst összefoglalva: a nők mindig ugyanaazal a pár helyes, rámenős férfival fognak összejönni és foglalkozni sem akarnak a többi férfival.
2017. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem foglal ossze semmit, ez mar csak a te sajat agyad szulemenye magadnak. :D
2017. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Shaddark ***** válasza:
93%

Igazából igen, ezeket nevezik alfahímnek.

Attól még a nem alfahímek is alapítanak családot meg lehetnek boldog, elégedett emberek egy örömteli élettel, de tized annyi csajt se fognak "felpróbálni" mit egy alfahím.


Témához:

Nem feltétlen kell megjátszani magad, ha nincs gyakorlatod a menőzésben nem is fog bejönni mert a csaj leveszi hogy nem vagy hiteles.

A barátaival - akár a fiúkkal is összehaverkodhatsz, bárpultnál beszélgetést kezdeményezhetsz, vagy ha van egy csúnyább barinője aki örül ha bárki megszólítja azzal is kezdheted az ismerkedést.

Könnyebb elkezdeni és úgyik kialakul majd hogy vele is szóba elegyedj.

2017. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Drága hölgyeim, attól, hogy leszavaztok, még nem lesz kevésbé igaz egy állítás, csak azt mutatja, hogy képtelenek vagytok felvállalni saját dolgaitokat. Az 5-ös pontosan ugyanazt írta, hogy mindig ugyanazok a férfiak kapják meg a nőket.
2017. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Diavolino44 ***** válasza:

#8

Nem gondolom, hogy en egyedi eset lennek, amit leirtam altalanos.

S ami peldat felhoztam, az nem bunko, nem megjatszos, nem imitalja azt, hogy kerdezo meno. Egyszeruen van benne gerinc, de kivancsisag is. Az amit te felvazoltal, azt a pszihologia ugy nevezi, hogy a bizonytalanul kotodo. Vagyis folyamatosan bizonyitania kell a sracnak, a komfort kialakitasat, mert nem biznal meg benne, annyira se, hogy normalis leszolitas eseten, hogy megismerjetek egymast. Bocs, de nem ez az egeszseges. Ha valaki szingli es vagyik tarsra, az nem fog igy “taktikazni”. Mert akkor hol marad az oszinteseg?

Nem hiszem, hogy a nok a tizes valaszolora varnanak.

Egyszer sem lattam itt leirva, barcsak a ferfi felenk lenne, nem merne odajonni hozzam, csak mosolyogna, mert en akarok odamenni hozza es kezdemenyezni a beszelgetest.


Egyben igazat adok, hogy probalja meg, mivel kifoghat olyan not aki szereti jatszani a ferfi szerepet... aki dominans, s egy dominans pasi mellett, ket dudas egy csardaban nem ferne meg, igy szubmisszivabb ferfit keres. Tokeletes mukodhet egy ilyen kapcsolat, ha mindket fel, a forditott szerepet szereti. Ha viszont ez megbomlik, s legtobbesetben megszokott, akkor van az, hogy nincs szex pedig csak par eve vannak egyutt. Korbe lehet nezni mennyire altalanos jelenseg a ritka vagy teljesen megszunt szexualitas.

2017. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Diavolino, #10 vagyok. A félénkséget kizárólag a kezdeményezésre értettem, nem vagyok szubmisszív. Illetve azzal, hogy rámosolygok tulajdonképpen valamilyen szinten már kezdeményeztem is. Ha már a lány elindította a beszélgetést, akkor már megy magától az egész.

A lényeg, hogy nyitottan, őszintén kell csinálni, akár te, akár ő szólít meg. Kétszer volt, hogy én kezdeményeztem a beszélgetést lánnyal, mindkettőből kapcsolat lett.

Szerintem azért sikerült, mert nem úgy mentem oda, hogy most mit fog gondolni, mi lesz, mit mondjak, hanem csak oda ültem és természetes voltam, elkezdtünk beszélgetni és másnapra randi lett, aztán alakult.

Szerintem nem jó, ha az ember rágörcsöl.

És persze "kiéhezve" várni sem, hogy odajöjjön.

A természetesség és spontanitás viszont működik.

2017. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Illetve általában soha nem tartottam életcélnak, hogy most kell egy nő, és nem is úgy mentem buliba, suliba, egyetemre, hogy most csajozni fogok.

És ha az ember nem így befeszülve közeledik egy nőhöz vagy görcsölve fogadja a közeledést az esetemben, hanem mint természetes, tét nélküli érdeklődést, akkor jó sül el.

2017. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Diavolino44 ***** válasza:

Persze, nem hulye tanacs, amit irsz, szerintem is fontos dolog, az, hogy elvezd az ismerkedest, mert ha nagyon arra fokuszalsz, hogy osszejojjon, azt a masik megerzi, s taszitani fogja.

Csak tudod ezzel az a baj, hogy ez neked ez a termeszeted, viszont ezt kivitelezni annak, akinek nehezen megy az ismerkedes szinte lehetetlen.

Ez most olyan, hogy ne gondolj a rozsaszin elefentra. Hogy kell azt csinalni?


(De amugy helyes fiu lehetsz, mert ritka az ha lany megy oda kezdemenyezni, buliban. )

2017. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!