Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vágyok arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok arra, hogy egy lány rabszolgája legyek? Miért van ez a késztetés némely emberben?

Figyelt kérdés

Félek, hogy emiatt nagyon nehéz lesz párt találnom, mert általánosságban kiegyenlített kapcsolatra vágynak az emberek. :(

28/F



2017. dec. 7. 22:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok ezzel :(
2017. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódjatok, van elég beképzelt hárpia a világban, aki örömmel uralja le a férfiakat...:D
2017. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%
Házasodj és akkor valóra válik az álmod, arról gondoskodik az állam.
2017. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez azoknál a pasiknál alakul ki, akik túlzottan piedesztálra emelik és agyonistenítik a nőket. Ennek nyomán alakul ki bennük ez a vágy az alárendeltség és a behódolás, sőt, még a fizikai bántalmazás iránt is. Mert a nő egy istenség, egy földöntúli lény, akinek jogában áll hatalmat gyakorolnia fölöttük, ha úgy óhajtja.
2017. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha az átlagemberek közt keresel, vagy ha akár ez a kérdésed is valójában ezt szolgálná, akkor tényleg nehéz lesz. De ha olyan közösségben keresel ami direkt ilyen embereket gyűjt össze, akkor ugyanolyan eséllyel indulsz mint bárki más "normális".
2017. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egyébként meg egyfolytában akarsz rabszolga lenni, vagy csak időnként. Mert az időnként azért sok nőnek belefér tartósan is.
2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

tegnap 22:57: Köszi a biztatást, de nekem a domináns nő nem egyenlő a hárpiával. :D Tudom, hogy fejben sokan keverik a kettőt, de szerintem óriási a különbség. Úgy is megvalósítható a dolog szerintem, hogy megtartja kedvességét, nyugodtságát.


tegnap 23:09: Társadalmilag ez nem igaz rám, elítélem pl. a mai feminizmus törekvéseit. Ez bennem egy valamiféle nemi vágy, amely visszatekintve az életemre, már legalább általános iskola első ostályos korom óta bennem van. Egyénileg szeretem, ha uralkodik rajtam a nő, de ez más tészta.


tegnap 23:17: Igen, van ilyen internetes oldal is, azonban ott a legtöbben nem kapcsolat formájában képzelik ezt el, valamint leginkább a pénzre mennek, szerintem meg nem ennek kellene a központban lennie, főleg hogy egyetemistaként nem áll módomban sajnos ezt az oldalt biztosítani.


tegnap 23:18: Időnként is belefér, ebben kompromisszumkész vagyok. Sőt, ha őszinte akarok lenni, ez reálisabbnak tűnik. De én nem tudnék uralkodni a nő felett.

2017. dec. 8. 03:30
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Te piedesztálra emeled a nőt, a hárpiázó meg ennek ellentetje. Így van egyensúly az erőben.
2017. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%
Miért? Valami lelki defekt. Szakember tudná megmondani a tutit.
2017. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%
Mert lelkileg beteg. Vszleg. gyerekkori trauma vagy bántalmazás az oka.
2017. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!