Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jelöl be facebookon - nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelöl be facebookon - nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ráírtam messengeren, valami ürügy révén, de nem jelöltem be ismerősnek és ő se engem...

Ez jelentheti azt, hogy nem érdeklem? Tudom, hogy elég gyerekes a kérdésem. Én személy szerint nem vagyok az a nagy facebookozó, szinte csak a messenger miatt használom (meg hogy egyetemi csoportokban benne legyek). Ahogy észrevettem, ez a srác se like-olgat semmit (mint én), szóval valószínű hogy őt sem érdekli annyira, csak belegondoltam, hogy ha olyanok az ismerőseink, akikkel nem is vagyunk olyan szoros kapcsolatban, akkor az lenne a logikus, hogy mi is egymás ismerősei legyünk (mert barátok vagyunk, vagyis remélem, attól többek leszünk...)


Szóval csak érdekelne, hogy nektek mi erről a véleményetek?

(Azt tudom, hogy ha bejelölném, akkor visszajelölne, nem az a lényeg hogy "ismerősök" legyünk, hanem csak az érdekel hogy vajon ő miért nem jelöl be szerintetek)



2017. dec. 6. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy? lehet anélkül is beszélni.
2017. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De :D Igazad van. Csak tudod milyen, ha tetszik valaki... állandóan körülötte forog az agyunk
2017. dec. 6. 07:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rámír egy ürüggyel, de nem jelöl be, akkor úgy gondolnám, hogy addig érdekeltem, amíg az ürügyet elintézte, de nem akarja szorosabbra fűzni.
2017. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ezt a kérdést vésd örökre az eszedbe és ismételgesd napona magadban: miért nem tőle kérdezed meg?


Miért keresel kerülőutat a gondolataihoz, érzelmeihez? Miért bonyolítasz, kombinálsz magadban már most? Hogyan vagy képes vállalni a félreértés kockázatát ebben a bizonytalan ismerkedési szakaszban? Meg eleve: miért keresel mindenáron mindenben értelmet, miért próbálsz meg olyasmikből következtetéseket levonni, amiről semmit sem tudsz, hogy számára mit jelent? Miért teszteled már most?

Ha már most bizalmatlan, játszmázó, taktikázó vagy, akkor milyen leszel a kapcoslatban?


Akarsz valamit --> teszel érte.

Tudni akarsz valamit --> megkérdezed.


Vagy ha nincs értelme, akkor nem foglalkozol vele. Ismerőse akarsz lenni fosbookon? Jelöld be.

2017. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem érdekled. Kevés az infó.

Én nem vagyok facebook ismerőse annak, akibe szerelmes vagyok, mivel nem tart ott a dolog, hogy járjunk egymással, és nem akarom nézegetni az idővonalán, hogy kikkel kavar.

2017. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp gondolja ezt a bejelölöm, nem jelölöm témát. Van azért abban valami, hogyha valaki igazán érdekel, akkor azt csak bejelölöm, sőt megadom a gesztust mert én vagyok a férfi. Nálam ez így működik.
2017. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jelolod be, nem latja az uzenetet.
2017. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: a facenook és a messenger már külön van!
2017. dec. 7. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Xszard le, tényleg.
2017. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet külön attól még valaki nem használja én sem pl vagyis valahol telepítettem az alkalmazást, már azt sem tudom melyik eszközön és írhat bárki meg sem nézem
2017. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!