Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon, ha egy lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dintex919 kérdése:

Facebookon, ha egy lány csak órákkal később válaszol, annak ellenére, hogy jópárszor elérhető azalatt az idő alatt, akkor az egy enyhe célzás, hogy nem igazán akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azt írod,hogy válaszolt,tehát egy minimális érdeklődése azért van.

ha elég érdekes az amit írsz,és fenn tudod tartani az érdeklődését,vagy sikerül felkeltened a kíváncsiságát akkor gyorsabban fog válaszolni.

2017. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van mas dolga, mint neked valaszolni.
2017. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak játssza a megközelíthetetlent, de annyi esze nincs hogy elrejtse az online státuszát. Igaz, ma már csak messenger lite-ban könnyű ez, böng3szőben már adblock kell hozzá, sima messenger app-ban meg nem is lehet
2017. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Melletted még két tucat sráccal beszélget és nem te vagy a top priorítás.
2017. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon sokszor elérhetőnek mutat. De van olyan, hogy fenn voltam, és nem írta ki, hogy fenn vagyok. Készpénznek venni ezt ostobaság.
2017. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap elérhető vagyok, de valójában alig van időm válaszolni.
2017. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a két dolognak egymáshoz!
2017. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Clay Morrow ***** válasza:
Igen. Csak idő kérdése és már válaszolni sem fog, ha így megy.
2017. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felmegyek egyszer reggel, hogy írt e valaki valami életbevágót. Ha kell valakitől valami gyors info, napközben is felnézek, de csak azért és semmi másért! Tudod, rám is sokan sértődtek már meg. Csak este válaszolok
2017. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj ez a face :D minden jónak az elrontója :(
2017. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!