Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok kelleni valaha a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok kelleni valaha a lányoknak?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, nagyon érzékeny.


Soha nem volt barátnőm.

Én inkább beszélgetni szeretek, sok közös programot pl. sokat sétálni, kirándulni, stb. A szex az annyira nem fontos, sőt inkább csak az a fontos, hogy legyen egy lelki társam, nincs szükségem a testi kontaktra. Mivel még szűz vagyok amúgy se vagyok jó az ágyban.


Sajnos tapasztalatom meg olvastam is neten, hogy a lányok az ilyen fiúkat kerülik.


Lesz valaha barátnőm? :(


2017. dec. 9. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, azzal a külömbséggel, hogy imádok szexelni, és jó véleményeket is kapok. De így is, az érzékenységem, kedvességem, és a vagány nagykan szerep eljátszásának (amit szánalmasnak tartok) hiánya nem vonzza a nőket.
2017. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

A picsogáson és az önsajnálratáson kívűl mit teszel azért, hogy legyen barátnőd?

Vagy csak várod karba tett kézzel a sült galambot?

2017. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, engem pont a kedvességével fogott meg a párom. Ő kissé szótlan, de mindenkivel kedves (pl nem öli meg a bogarakat pókokat sem hanem kiteszi őket, felszedi a szemetet ha kirándulunk stb) és számomra ez nagyon vonzó volt. De ő emellé nem nyápic, vette a jeleimet és megcsókolt. Programnak is inkább sétákat, várnézést, túrázást választunk pl bulizás helyett.


22N és 19F

2017. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Érdekes, én hasonló személyiség vagyok, és augusztusban az első randin (1 órával a találkozás után) megcsókoltam a lányt akivel nagyon megvolt az összhang, meg is jegyezte hogy milyen rámenős vagyok, de ez tetszik neki, 8 órás volt a randi, nem unatkoztunk 1x sem. Másnap már együtt "aludtunk". Néhány nappal utána már napi sok "szeretlek" jött tőle.


Aztán kb 1 hónap után nagyon szemétkedve rázott le, mert nincs számára tetsző, megfelelő célom (gyurmázás, presztízsautó, feltűnési viszketegség, magamutogatás, új-építésű betonlyuk, nem tud villogni velem hogy milyen tipikusan szabványos főnyeremény pasija van). Aztán néhány nap múlva "nem akartam, de egy kicsit sok voltál, kellett pár nap hogy melózzak, rendezzem magam", aztán megint összeborulás, jól voltunk együtt, de folyamatosan éreztette, hogy a fentiekre még mindig vágyik. Aztán bejött egy nagyobb probléma, meg a melójában sem volt más választása mint hazamenni az ország másik végébe, és megint leépített, elég szemét módon.

2017. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha ezt az oldaladat mutatod nekik, akkor biztosan nem. Vagy egy érzéketlen tuskónak kell lenned, vagy legalább meg kell játszanod, hogy nőd lehessen. A szüzességedet pedig mindenképpen titkold el!
2017. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 akkor egy elég bizonytalan nővel sikerült összekeveredned, maga se tudta mit akar, van ilyen. Minden jót kívánok neked a továbbiakban, hidd el vannak nők akik olyan férfit értékelnek, mint amilyen te vagy. A párom (akiről ugye írtam is) pl utál vezetni és nem érdekli milyen autója van (engem sem, én vezetni sem tudok és úgy érzem nem is fontos, hogy tudjak), vékony srác és nem sportol, pl biciklizni egyikőnk sem tud. Viszont mindketten olvasottak vagyunk, sok dolog érdekel, egyezik a humorunk és nagyrészt az is, ahogy a világot látjuk.
2017. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja azt még hozzátenném h semmi aktivitása nincs a legnagyobb közösségi oldalon, nincs 100 ismerőse, évek óta ugyanaz a profilképe.
2017. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Hasonlót már mondtak nők nekem, éppen amikor lepattintottak...


Igen, a csaj tényleg nem tudja hogy mit akar, ez le is jött nekem elég sok dologból. Önálló véleménye sincs, mindig a divat, vagy az olyan ismerősök véleménye szerint dönt akikre ad, vagy az épp aktuális egotréner sztárember megmondása alapján. Mindenki mást letoj, akármilyen segítő szándékú (engem is).

2017. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy nagy kamuhalmaz. Azt nem kétlem, hogy te elhiszed azt, amit itt összehazudsz, csak nekünk ne kelljen. :D
2017. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj már el sportolni valamit. Akár egyedül, akár másokkal.
2017. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!