Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az probléma a lányoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma a lányoknak ha egy felnött férfi utálja az állatokat és ha valaha összeköltözik egy növel akkor ö nem hajlando állatokat tartani?

Figyelt kérdés
kutya, macska, stb stb, egyiket se szeretem, a szobanövényeket viszont igen.

2017. okt. 10. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Engem ez nem érdekel. Van kutyánk macskank is, meg még gyerekünk is, mindegyik alól én takaritom a sz.ar.t, nem mindenki vágyik erre.

Na meg vannak akik szerint cukiii, de pontosan tudják, hogy az állat felelősség, ezért jobb, ha csak vendegsegbe látja.

2017. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Össze se jöttem volna a pasimmal,ha utálná az állatokat,pláne a macskákat.Legalább tudnám az elején,hogy nem egymást keressük,úgy,hogy értékelném az őszinteségedet.
2017. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem azzal lenne problémám, hogy ő nem szeretne, hanem azzal, ha ennyire kategorikusan elzárkózna és az érveimet sem lenne hajlandó meghallgatni. Utána is dönthet úgy, hogy nem lehet, de legyne köztünk párbeszéd és ne csak annyi, hogy "nem-miért?-csak!".


Ez persze másra is igaz nem csak az állat kérdésre.

2017. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nem baj, nyilván olyan nővel kell összeköltözni, aki szintén nem szeretne állatot tartani.
2017. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó kérdés, engem inkább az érdekelne, hogy egy félnomád tartásban benne lennének-e. Félnomád alatt értsd azt, hogy a macska a nap nagyrészében bent van, de éjjel kint portyázik, kivéve a nagyon hideg téli estéken.


Kint van továbbá: Ha nem vagyunk otthon, ha idegbeteg módon viselkedett stb.


De az a klasszikus "macska az ágyban" dolog nekem se menne. Egyrészt allergia (kutyaszőr, macskaszőr ha nagyobb dózisban van), másrészt én szeretem meghúzni a határvonalakat. Most is a macska a hálószobába nem jön be. Itt alszik kint a "hallban", majd ha felébred akkor játszunk egy kicsit, eszik és este kimegy.

2017. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem pl problema lenne, mert szobamacskam van es velunk alszik az agyban, de a paromat se zavarja, neha inkabb a macskat karolja at az agyban, ahhoz bujik helyettem :DDD Jo kis kamufeltekenysegi jeleneteket lehet rendezni belole. “Bezzeg ha nekem is szoros lenne a hatam, engem is simogatnal!” :D

En nem tartanek kint macskat, mert soha nem hallottam meg olyat, hogy egy kinti macska barhol, barmelyik ismerosomnel leelt volna egy egesz eletet anelkul, hogy elutottek vagy megmergeztek volna vagy osszeszedett volna valami halalos fertozest. Nagymamam macskajat is most mergeztek meg es nagyon szomoru volt miatta.

2017. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van egy macskám, és nem válnék meg tőle. Többnyire ráadásul kertben van, szóval nem is igazán van útban. Persze elfogadom, ha valakinek ez is sok, nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Nálam az állatutálat kizáró ok.

Dacára annak, hogy most nekem sincs, mert nem olyanok a körülményeim.

És azért kizáró ok, mert lehet belőle következtetni a lelkiségére és amit nekem ez megmutat, az nem szimpatikus.

De biztos van nőben is ilyen, keresd meg Kérdező!

2017. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Aki az állatokat utálja, az agresszív és nem megbízható ember. Ismered ezt?
2017. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Szobanövények...nagyon jók, csak isszák a vizet, amit persze nekünk kell rájuk önteni, meg nőnek, aztán ennyi. Semmi érdekes nincs bennük.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!