Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írtok mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írtok mindennap annak aki tetszik nektek? Milyen okai lehetnek, ha néha egész nap nem keresitek (interneten)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nincs mit mondani. Két három naponta is épp elég.Még sok is.
2017. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1#

Ha igazán tetszik neked valaki akkor is így gondolod?

2017. nov. 27. 20:42
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
mert már így is elege van belőlem :)
2017. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát de most mit írjon minden nap? Szia, hogy vagy, hogy telt a napod? Egy idő után unalmas.
2017. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Van életem.
2017. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk összenőve és nem vagyunk gyerekek.
2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Van élete,vagy nincs,ha érdeklem, mutassa ki,legyen benne annyi erőfeszítés, hogy legalább keres, vagy elhív valahova.

Én voltam már ilyen helyzetben, és az lett a vége,hogy totál kiábrándultam a csávóból,mert azt hittem szórakozik,összejöttem a jelenlegi párommal,akinek nem volt nehézkes 1-1 kis mondatot írnia,amikor ráért és többet invesztált a dologba,mint az,aki letojta a fejem.

2017. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt lehet nem vagyok benne biztos, hogy neki is tetszem én, és zaklatni nem akarom.

Másrészt ha nem tudok róla eleget akkor egy idő után elég felszínesek lesznek a beszélgetések, és lehet ő nem mondott magáról semmi olyat ami alapján tovább lehet fűzni a beszélgetést.

Harmadrészt ha folyton csak én kezdeményezem a beszélgetéseket akkor egy idő után felmerül bennem, hogy ő miért nem keres, és tesztelem, hogy vajon Ő mikor írna nekem...

2017. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
7. Mert a karikagyűrű meg leesne az ujjadról, ha néha te keresnéd? Sok férfi meg pont ezt unja meg, hogy mindig csak ő keresi a nőt, ő ír rá, pont mintha a másikat nem is érdekelné.
2017. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert a másik is írhat néha.
2017. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!