Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van értelme/megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme/megéri társkereső oldalt használni?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul -bár nyilván Clooney sem vagyok-, de adok magamra, normális a megjelenésem. Tény, hogy nem vagyok társasági ember, de nagyon jól el tudok beszélgetni bárkivel.

Nem reklámnak szántam, csak inkább előre leírom, hátha kérdezné valaki.


Valahogy előjön néha, hogy nincs senkim, és annak ellenére, hogy jól elvagyok egyedül, ilyenkor úgy érzem, ez kimarad az életemből.


Tudom, mondhatjátok, hogy ha az egyetemen nem megy, mit várok egy oldaltól. Kicsit frusztrál a gondolat, ha valakinél kudarcot vallok, az más szemében hogy jönne le (már az egyetemen belül, mert nyilván másokhoz is eljutna az infó). És utána csak egyről a kettőre próbálkozzak másnál? Ez csak azt mutatná (szvsz), hogy mindegy ki, csak valaki legyen. Én nem ilyen vagyok sajnos vagy nem.


Szóval kíváncsi lennék, mit javasoltok, mit kellene tennem, min változtassak?

Köszönöm előre is!

21/f



2017. dec. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már százszor megírtuk: a társkereső oldal kizárólag a külsőre és/vagy anyagilag topkategóiás férfiaknak való. Az összes többi férfinek ez idő-, és pénzpocsékolás.
2017. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát öhm... Köszi a választ! :)

Igen, van alapja valóban. Meg annak is, hogy önbizalomnövelőnek használja valaki.

De nem igazán használom az oldalt, így köszönöm, hogy 101x is leírtad a kedvemért. :)

2017. dec. 9. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hagyd a netet és kockáztass élőben. Nem muszáj egyből randira hívni valakit, csak barátkozz, beszélgessetek. :)
2017. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

2 sok éves kapcsolatom lett társkeresőről, pedig se kőgazdag, se top pasi nem vagyok (mindkét nő csinos volt).



Mondjuk emiatt a 2 kapcsolat miatt több száz levelet írtam, és még így is azt gondolom, hogy igazából piszkos mázli kellett hozzá, az egyik nőre konkrétan a regisztrációja napján írtam rá, és annyira jól sikerült az első randi, hogy pár nappal később törölte is magát. Ennek mennyi kb szerinted az esélye?


Szóval a válaszom az, hogy nem lehetetlen, nekem is összejött 2x, de ennek körülbelül annyi esélye van, mint kétszer ötöst nyerni a lottón egy életen belül.

2017. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)


#2, igen ezt én is így gondoltam, nyilván nem rohannék le senkit ezzel.

3#, azt hiszem az a neten kívül is így megy, kell kitartás is és szerencse is.

2017. dec. 10. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!