Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek idősebb nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idősebb nőnek van értelme társkeresőzni?

Figyelt kérdés
A legtöbb harminc plusszos férfi húszas éveiben járó nőt akar az adatlapok szerint (hogy jut is-e azt nem tudom) sokszor még a negyvenedik is, így nem tudom mi értelme fenn lenni harminc körül nőként. Mielőtt érkeznének a gyűlölködő kommentek, nem buliztam végig a húszas éveimet a jó pasik után futkosva, csak így alakult (külföldi munka, rossz kapcsolat stb).

2016. júl. 11. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
30 év körüli nőként azért ne hívd már magad idősnek :D Azt hittem először, hogy 50 körül vagy. Amúgy részben azért van fenntartás a 30-as nőkkel, mert beindul a biológiai óra, és sok esetben nem férfit keresnek maguknak, hanem apát a leendő gyermeküknek. Ez viszont cseppet sem szimpatikus hozzáállás számomra.
2016. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 icu75 ***** válasza:
A harminc bőven nem "idősebb" kategória! Nyugodtan regisztrálják a barátnőm elvált és amikor túl volt rajta társkeresőn talált új szerelmet 40 évesen. Kitartás kell hozzá,mert ott is sok a kamus,meg a vadászgatós,de vannak normális elvált férfiak is akik korukbelit keresnek.
2016. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak ha normális vagy és minden korosztályból el tudsz magadnak képzelni férfit.


Ha pl 40 éves vagy, akkor simán 25 éves férfiakban is gondolkodj, ne legyél válogatós. Minél szűkebb nálad a korhatár, annál kisebbek az esélyeid is

2016. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van értelme. Engem pl. nem is érdekelnek a sokkal fiatalabb nők, csak kislányt látok bennük.

Nincs könnyű dolgod, mert a korodbeliek, vagy nősek, vagy nem férjnek valók, vagy elváltak, és csak szexre kell nekik nő, soha többet nem mennek bele házasságba.

Aki meg jó lenne, az "rendes" lányt keres. Náluk minden egyes expasi, hátrébb lök a sorban téged, és nehezen ismerkedik a társkeresőn. Talán észre sem veszed, hogy ott van, vagy ha ír, akkor lerázod.

2016. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

- 30 évesen még nem vagy idős nő.

- Adjál magadra. Nem azt mondom, hogy versenyezz a huszonévesekkel, nézzél ki úgy, hanem csak adjál magadra. Nem nagy dolog, nem kell túlhypolni, mint ahogyan a fiatalok teszik.

- Legyél azért megértőbb a 30-as korosztállyal szemben, ne legyen túl nagy elvárások. Tanácsolom, hogy azért a randiig csak menjél el, utána mérlegelj, ne az, amit az interneten keresztül megadnak.

- Ha van valami hibád, gyengéid, ne takard el. Ne is tedd ki a kirakatba, csak ettől többnek tűnsz a másik szemében, ha felvállalod.

- Még valami: ne légy szégyenlős, de ne is gondold túl az egészet.

Remélem hasznosak voltak a tanácsaim:

egy harminc éveiben járó férfi.

2016. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs.A társkeresőzés felesleges billentyűzetkoptatás a semmiért.

41/N

2016. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ezt azért Te sem gondolod komolyan?

Csak a Q. nehezebben kellnek el, és az "irreálisaknak" is több idő kell.

2016. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne higgy a #6-nak, jó lesz az, próbáld ki, én pl imádom a 30 feletti nőket, bár 30 alatt vagyok, azok a nők sokkal értelmesebbek, izgalmasabbak, meg érettebbek, tudják mit akarnak, meg ilyesmi jó dolgok miatt :)
2016. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaptál elég ajánlatot? :-)
2016. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!