Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33évesen hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen fiatalon? Bárhol.
2017. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
férfi vagyok lemardt
2017. dec. 9. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen fitalaon, rádásul férfiként? Bárhol.
2017. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárhol pl. munkahelyen, buliban, baráti körben, társkeresőkön, stb...
2017. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :)) nőként mondom
2017. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

30 felett szerintem is nagyon nehézzé válik a dolog.


Mindenkinek van egy szűk baráti köre, relatív nehéz már új társaságokba bekerülni (ez már nem az egyetemista időszak, amikor egy-egy új kurzus felvételével rögtön tucat új embert is megismertél), sok a családos is, akik ugye megint nem igazán jönnek számításba (már programokat is nehezebb szervezni).


És ennyi idősen már szinte mindenkinek van egy csomó prekoncepciója, és sérülése, hogy jó zárkózott is legyen, vagy feladta az egész társkeresősdit.


Ezzel együtt, hogy a kérdésedre is válaszoljak, én még mindig a hobbihoz kapcsolódó dolgokat tartom a legjobbnak.


30+ évesen már van egzisztenciám, így megengedhetem, hogy mondjuk utazzak (pl a túrázós utazási irodáknál rengeteg nő is megy, és sok a magányos harmincas ember), lehet menni sportolni, bármi. Időd, pénzed van, csak találd meg ami érdekel, és lehetőleg ne paintballozni menj, ahol másik 20 férfi lesz a társaság :)

2017. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nehéz társat találni.

30felett még nehezebben megy,mert már soknak van társa .

DE bárki bármikor bárhol találhatsz társat,ismerkedjél neten-élőben egyaránt,sok sikert és fel a fejel! 30N

2017. dec. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárhol, a legszebb férfi korban vagy, még. Üsd a vasat!
2017. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő 25-35 között pont ilyen 30-35 éves férfit keres (elég megnézni a társkeresők adatlapjait, a 33 éves nő is Mac 35-ig keres).


Esetemben már nehezebb, de az életben még így sem lehetetlen, csak online nehezebb, ahol ki van írva az életkor, és meg egy 30-as nő is azon pörög, szemtől szemben egykorú ak tart, és onnan a személyiségem, a beszédek számít.


38f

2017. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!