Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy kevésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kevésnek érzem magamat minden olyan lányhoz, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy olyan lányt aki szimpatikus nekem akkor rögtön az jut az eszembe,hogy mit is akarok én,mit is tudnék neki nyújtani egy magamfajta szerencsétlen. És ennek köszönhetően egyáltalán nem ismerkedem a lányokkal. Másfelől meg nem is igazán érdeklem őket azt vettem észre bár ebben nem vagyok biztos. Nem tudom elhinni,hogy esetleg szimpatikus legyek valakinek, nem tudnám felfogni azt,hogy mit is látna meg bennem.

2017. dec. 9. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
19F igaz? :D
2017. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Mert mindig mindenkit többre becsülsz magadnál, hasonlítgatod magad másokhoz, egyből az van beidegződve nálad, hogy lealacsonyítod magad, önbizalomhiányos vagy és nincs benned büszkeség, tartás, elfogadás, önszeretet.

Nincsenek pozitív tapasztalataid, rossz élmények miatt egyből negatívoskodsz, stb.

2017. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


#1/2: Igen 19/F ;)



#2/2: Teljes mértékben igazad van. Mindig összemérem magamat másokkal és az van mindig a fejemben,hogy aki szimpatikus számomra úgyis találna egy sokkal jobbat nálam.

2017. dec. 9. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Hát akkor szerezz önbizalmat :)
2017. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,hogy hogyan is kellene :D
2017. dec. 9. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Külsőleg vagy belsőleg vagy önbizalomhiányos? Ha külsőleg tudod a választ, ha belsőleg, az kemény meló...
2017. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább belsőleg. Bár a külsőmmel sem vagyok teljes mértékben megelégedve mert csak a hibáimat keresem magamban.
2017. dec. 9. 23:41
 8/9 anonim ***** válasza:
mert vevés vagy, mint Auschwitzban a tízórai
2017. dec. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írtam már ki én is hasonló, sőt szinte ugyanilyen kérdéseket, úgyhogy nem csak egy ember kérdezi ezt mindig. Sajnos egyre többen vagyunk hasonló problémákkal.

Szerintem ez sok pozitív élménnyel és tapasztalattal lesz legyőzhető. Ahhoz viszont, hogy valamiben jó legyél és eredményeket érj el ugyebár rengeteget kell dolgozni is. Ha nem vagy rest akkor még fiatal vagy te is, kis szerencsével szinte bármit elérhetsz. Ehhez kell a pozitív hozzáállás. Szerintem mindenképp tanulj vagy sportolj valamit (lehetőség szerint) és meglátod. Személy szerint sok mindent képes vagyok könnyen feladni ha nem látom azt, hogy lenne értelme miért küzdeni. Erre a legjobb példa a csajozás. 20 éves fiú lettem én is, és jónéhány fiú ennyi idősen már igencsak tapasztalt a lányok terén, abszolút érthetően. Ha 16 évesen már lett egy barátnője akkor azzal 4 év alatt mindent átélt, tapasztalt a párkapcsolatok terén. Ehhez képest itt vagyok én aki ennyi idősen nem fogott még kézen úgy lányt, nem is csókolózott. Na már most ha nekem megtetszik egy lány és ugyanaz megtetszik egy tapasztalt (talán jóképűbb) srácnak is nyilvánvaló az, hogy ki lesz végül a lány barátja... Ezért nem vehetem én fel a versenyt egy ilyen pasival. Ezt el is fogadom és elismerem, hogy így van és többet a lány felé sem nézek már csak akkor sem ha tudom, hogy egy másik ilyen fiú a képben van. Mindenki jó valamiben, egy jóképű, egészséges önbizalmú, tapasztalt pasi jobb nálam a csajozás terén, míg én jobb vagyok nála egy adott sportban például. Természetesen ő is űzheti azt a sportot amit én de olyan jó nem lesz benne mint én, ugyanígy fordítva.

2017. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!