Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú annak ellenére, hogy úgy gondolja neki nincs egy esélye a lányoknál, valószínűleg egynek sem tetszik, valójában meg tetszik a lányoknak, még, ha nagyon kevésnek is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sokat buszozok naponta rengeteg lányt látok, én úgy érzem senkinek sem jövök be, így nem is nagyon merek még szemezni sem, de néha azért összeakadt egy-két lánnyal a tekintetünk és azért titkon vágyom rá, hogy kelljek egy lálnynak, még, ha tudom, hogy én sajnos a ronda fiúk közét tartozom. Se arcra, se testre, magasságra tömegre nem vagyok egy áálompasi, egy férfias van a bennem, a hangom, ezt leszámítva egy nyomi, homárnak is elmehetnék simán, de talán ha helyes pofikám lenne már kezdeményeztek is volna nálam a lányok, mivel nem így volt, ezért is gondolom, hogy csúnya esélytelen fiú vagyok, illetve azért, mert már mondták rám, hogy ronda vagyok, még, ha ilyen felszínes, buta lányok is, de hát legalább őszinték voltak és szépek.
2013. dec. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Csípd ki magad, ha kövérebb vagy fogyj le, ha vékony, erősödj, hízzál, és kezdeményezhetsz is, sőt, neked kell!
2013. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Öreg, egy valamit elfelejtesz, mégpedig azt hogy neked kell kezdeményezned! De tudod te csak félsz attól hogy csalódni fogsz!

Hidd el én is ilyen ember vagyok, kövér, csúnya, bár mondták lányok hogy helyes vagyok meg nekem egy szerencsém van hogy sokat barátkoztam lányokkal, az életem során valahogy mindig is belekerültem lány társaságokba is.

Régebben volt amikor nyomultam egy helyes szőkére, tetszett neki a dolog szívesen volt velem, de sajnos lecsapták a kezemről.

De egy valamit ne feledj. Önbizalmad legyen basszus mert ha az nincs és kimutatod ami nagyon sokszor érződik is akkor már reménytelen vagy a nőknél.

Hidd el az öltözködéseden ha picit változtatsz, akkor már lehet esélyed. Én picit elkezdtem a mai divatnak megfelelően öltözködni igaz nem szeretem ezt de nagyon nem volt más választásom, picit belőttem a hajam egyedire, az arc szőrzetem is egyedire nyírtam, picit növelte az önbizalmam meg neki álltam kondizni is amitől valahogy bátrabb lettem, igaz sokat nem változtam külsőre igaz sokkal lazább lettem nem voltam feszült, bár néha volt amikor beijedtem dolgoktól de érdekes módon a kedvességemmel egyből bevágódtam a lányoknál, még ha nem is néztem ki jól, de picit dobtam magamon hogy legalább az öltözködésem legyen picivel másabb már sokat dobott a dolgon, egy lányhoz odamentem a buszon picit beszélgetni, ismerkedni elég jó néven vette, láttam hogy érdeklődik irántam, így leszállás előtt megadta a számát és mondta hogy hívjam majd fel aztán facebook csere lesz és majd ingyen chatelünk, nagyon jó beszélgetések voltak, kezdeményeztem, bókoltam, elhívtam randizni bár attól nagyon fostam de a lány annyira megismert engem hogy nyugtatott hogy legyek lazább picit segített is nekem hogy megtudjam hódítani, de nem kellett erőlködnöm még aznap megvolt az első csók, a következőn már szerelmet vallottam neki mert levette hogy nagyon akarok mondani valamit és akkor jöttünk össze, ő is megkedvelt, mondta hogy a külsőm miatt annyira nem, de elfogad mert kedves, jófej vagyok aki törődik magával is mert az is sokat számít ha akarja is az illető és az önbizalmam volt az ami sokat dobott :)

Na meg régebben amikor érettségi időszak volt, öltönybe buszoztam, baromira utáltam de akkor megbámultak a lányok, érdekes volt az is, egyből egy idegen lány a suliból akivel 1-2 alkalommal ha beszéltem 2 mondatot amikor segítettem neki útbaigazítást adni gyakorlatilag majdnem elájult a kinézetemtől, nos abból nem lett semmi sajnos, mert akkor más lányra hajtottam, de lényegében a kis stílus váltással elértem amit akartam:)

2013. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!