Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is idióta vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is idióta vagyok? Voltatok már ilyen helyzetbe? (tetszik egy csaj, és valszeg te is neki, de mégsem akarsz semmi, mert kevésnek tartod magad)

Figyelt kérdés

suli, és kb már vagy szeptember óta ez megy, és akkor gyökér balf.sznak tartom magam hogy eddig nem léptem, de mondjuk úgy, nem is attól félek hogy nemet mond, mert tényleg az eddigiekből az jött le nekem h bejövök neki, hanem hogy úgysem lenne hosszúéletű ez az egész, ő olyan népszerű csaj, sok haverral, én meg elvagyok magammal és inkább a komolyabb barátságokat szeretem, nem is érzem jól magam csak simán haverokkal


ennek ellenére fáj hogy nem léptem eddig, most meg így 5 hónap után elég fura lenne meg hogyan is kéne azt sem tudom, de mindig ott motoszkál a fejemben az a szar, hogy előbb meg kell erősödnöm lelkileg, jobban elfogadni és értékelni magam, mert így annyit érnék el hogy húúde egy jócsaj van mellettem, de emiatt a gátlásos személyiség miatt nem tartana sokáig(olyan gondjaim vannak amelyeket nem észlelek ennyire gázosnak az oszt.társaknál(pl ezek mindenről tudnak beszélni, én aligha; mikor hangos véleménnyilvánításról van szó órán osztály előtt ,megmondják a tutit, én meg félek és ez meg is látszik rajtam sokszor, ha meg jó kedvem van akkor nyilván jobb de az is ritka))


18f a csaj 17l


2012. jan. 18. 17:46
 1/6 zseni001 ***** válasza:
Hááát, ha már így megkérdezed...
2012. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak szimplán önbecsülés és önbizalom hiány. Rossz nőknél próbálkoztál, akik elküldtek a búsba, és ösztönösen keresed a csapdát az új lányban.
2012. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lennél kevesebb nála?

Mert ő népszerű?????

Ha bejössz neki, mi tart vissza????


28/l

2012. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem is a csajokkal inkább az emberekkel nem jövök ki jól, a humorból is sokszor drámát csinálok, túlzásba viszem az empátiát, olyan hülyeségek, ha lehet figyelek magamra, de ösztönösen ezek vannak bennem


hogy őszinte legyek, nem is próbálkoztam, akik csajok voltak, mondhatni tálcán kínálták a lehetőséget a kapcsolatra, szal nem sokat kellett tennem az ügyért, aztán persze meguntak:\ kettőből 2x szívtam eddig csaj miatt.

2012. jan. 18. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj rá! Méégis mi a halál veszteni valód van? A Jó büdös semmi! ;) ÉS pattognak egy kicsit kit érdekel? Szard le azoknak a véleményét akik nem férnek a bőrükbe. Ha mindnenki véleményére hallgatsz el fogsz veszni a világban. Merj bátor lenni,Merj önmagad lenni!
2012. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak annyi a veszteni valóm, ha pont szar napom van és előjön a balf.szkodó énem, onnantól már csak hülyeségeket csinálok és akkor tuti elcseszem, ami pedig elég cink mert a suliba elég könnyen terjednek az ilyen sztorik
2012. jan. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!