Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi nem működik? Hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem működik? Hogy tudom kialakítani, hogy engem válasszanak másokkal szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok csajjal randizgattam már és sok lányismerősöm van és arra jutottam, hogy az egy dolog, hogy mit mondanak és az egy másik, hogy mit tesznek.


Leírják nekem a tökéletes férfit, aki persze figyelmes, udvarias, előzékeny, igazi lovag és úriember, küzd egy nőért.


Na már most: Ha küzdök valamiért, valakiért, hát az az Istennek sem akar összejönni. Próbáltam eljátszani a tökéletest, a figyelmest, a lovagot stb.. Arra volt elég, hogy a ,,barátzónába" tettek, habár megjegyezték, hogy olyan jó pasi vagyok meg minden. Persze ekkora kamudumától nem is tudom miért nem nyílt meg alatta a föld.


Eldöntöttem, hogy váltok: Amiért küzdesz nem jön, amiért nem, az jön alapon.


Kicsit ,,rosszfiúsra" vettem a figurát, tanácsolták, hogy ne mindig én keressem a csajt és akkor ő fog engem


Kicsit csipkelődjek velük, de bizonyos határon belül, ne tegyek meg nekik mindent, ne teperjek.


Jól hangzik, de nem működik.


Ha én nem keresem a lányt, ha én nem kezdeményezek, ha én nem tartom a témát, a kisujjukat sem mozdítják értem. Viszont mikor beszélgetek, tök jól elnevetgélünk, elvagyunk, oldott a hangulat, nincs kínos csend.


De egyszerűen nem keresnek. Ha egy napig nem keresem őket, egy napig sznak a fejemre, ha egy hétig, akkor egy hétig.


Mások által is humoros, intelligens és jóképű srác vagyok, van önbizalmam, a legszebb nőkhöz is simán oda merek menni és beszélgetni velük. Nem koptatnak le, szóval tényleg nem lehetek olyan ronda.


10 esetből nyolcszor viszont másik pasival lépnek le, akkor is ha ,,jó" vagyok, akkor is, ha ,,rossz". Ez valami karmikus dolog lehet?


Mit tesznek, mit mondanak azok a csávók, akiket helyettem választanak?


Hogyan érhetem el, hogy engem válasszanak, felém húzzanak?


Előre is köszönöm!


21F



2017. dec. 10. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem sz.rod le őket inkább?
2017. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem működik az sem. Ha leszom őket, ők is. Ez kölcsönös, egyedül meg nem akarok meghalni. :D
2017. dec. 10. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy randizgatsz. De ne akarj megfelelni nekik.

A magabiztossághoz az is hozzátartozik, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy nem lehetünk tökéletesek így ne is akarj az lenni.

2017. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet túlságosan rágörcsölsz. Ha tényleg hiszel a karmában vagy a sorsban, akkor azt is tudod, hogy úgyis minden a neki megfelelő időben jön el :)
2017. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vonzalmat nem építed, vagy lassan építed a testi vonzalmat.
2017. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"tanácsolták, hogy ne mindig én keressem a csajt és akkor ő fog engem


Kicsit csipkelődjek velük, de bizonyos határon belül, ne tegyek meg nekik mindent, ne teperjek."



Ohhhhh.. nem mondod?:))


Figyi, én nő vagyok, hasonló helyzetben, és nekem is mondtak ilyent nő lévén, "játszam el az elérhetetlent", kb. ugyanaz az eredmény:)) Tehát ezen csak ilyen értelmetlen, hasztalan tanácsok.



"10 esetből nyolcszor viszont másik pasival lépnek le, akkor is ha ,,jó" vagyok, akkor is, ha ,,rossz""


És mi van azzal a kettővel? Én annak is örülök, ha 1 valaki velem akar maradni már bocs, neked legalább volt 2 esélyesed, akivel összejöhetett volna, és panaszkodsz?


Egyrészt nem tudsz mindenkinek megfelelni. Másrészt nem muszáj arra alapozni, hogy azt mondták neked, hogy "tökéletesnek tartanak". Lehet, hogy hazudnak, nem?:))

Amiket leírtál, azok többnyire szubjektív véleményeken alapulnak. Nézőpont kérdése, hogy kit tartok szépnek meg vonzónak, meg viccesnek. Mindenkinek más vicces, jó és érdekes.

2018. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha én nem keresem a lányt, ha én nem kezdeményezek, ha én nem tartom a témát, a kisujjukat sem mozdítják értem. Viszont mikor beszélgetek, tök jól elnevetgélünk, elvagyunk, oldott a hangulat, nincs kínos csend.


De egyszerűen nem keresnek. Ha egy napig nem keresem őket, egy napig sznak a fejemre, ha egy hétig, akkor egy hétig."



Amúgy tulajdonképpen honnan tudod, hogy mást választanak helyetted? Vagy azt, hogy a másik pasi, akivel leléptek, azzal olyan gondtalan boldog kapcsolatban élnének azóta? Pl. vannak simán passzív nők is, akik nehezen tudnak leragadni bárki mellett, nem annyira nyitottak a kapcsolatra SENKIVEL, legalábbis komoly kapcsolatra nem.


Vannak kapcsolatképtelen nők, akik azt sem tudják, hogy álljanak a kapcsolathoz, pl: elvárják, hogy mindig a férfi keresse őket, pont így képzelik el a kapcsolatot, hogy a kisujjukat sem mozdítják, inkább a férfitől várják.

2018. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előző két válasszal.
2018. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!