Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem úgy, hogy 30-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy 30-on fölül, saját lakás és tapasztalat nélkül (szűzen) nem érdemes már próbálkozni csajoknál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 16:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
kérdező,kövéren is lehet nőd,kövér nőd,ja te topmodellt akarsz mert fontos a külső?a topmodell nő meg kigyurt csávót akar mert fontos a külső,nem fogod fel?am láttam már kövér nőt,átlagos fickóval,a nőknek könnyű ezt hidd el
2017. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A kövér meg a topmodell között van átmenet azért xD
2017. dec. 10. 16:45
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan nőt szeretnék aki tud szeretni
2017. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 SousVide ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy a lakás és a tapasztalat ami a problémát jelenti?



Nekem van lakásom, jó munkám, és tapasztalatom is, mégis egyedül vagyok.


Gondolod, ha hirtelen ez az 1-2 dolog megoldódna, akkor minden más is? Nem, mivel nem véletlen vagy tapasztalatlan, 18-20 évesen még nem vártak el a nők lakást, és akkor sem ment.

2017. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de a szebb, csinosabb, hasonló korú nők könnyedén találnak nálad "jobbat" /a fiatalabbak meg pláne/.
2017. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%
Ez a baj, veletek. Itt sírtok, hogy ti nem kelletek senkinek. Talán veled egy súlycsoportban kellene próbálkozni. Nem bombázóknál. De képzeld, szuper pasi mellett is lehet látni átlag, vagy átlag alatti nőt. Nem minden a külső. Ha nem adsz esélyt egy kevésbé szép lánynak, egyedül maradsz. Kabaré ami itt megy...
2017. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mindenki annak ad esélyt, aki tetszik neki. Az a kabaré, hogy egyesek leállnának akárkivel, még ha nem mozgat meg benne semmit sem. Szerintem.
2017. dec. 10. 17:45
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
az ok egyszerű. nem arrol van szo h nagyok az igenyei a kerdezonek hanem szegyelli h szuz. Tehat nem mer kezdemenyezni. Képzeljetek mar el egy sracot 30 felett. Soha, SOHA nem erintette meg meg őt nő és forditva. El se tudjatok kepzelni mennyi félelem van benne ami stresszessé teszi, stb. És ha el is mondana egy csajnak. Mikor? Hogyan? stb.
2017. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
30%

Akkor tegyél kérdezõ magadért.

Milyen típusú kell?

Ha nagyobb piac teret akarsz?


Akkor illõ lenne egzisztenciàd rendbe tenni?

Mit tanultál?

Mit dolgozol?

Mik a céljaid?

Mi az 5,10 éves terved?

Miért nem mész kondizni és alakitod at az étrended?


Az a baj te is a semmire vàrod a nõt?


Egy szebb nõ aki piacképes vàlogathat azon 30-as pasik között akiknek van egzisztenciàja,kocsija,jàr edzeni,karrierje ível felfele,igényes.


Kezdj el fejlõdni vagy keresned kell kövérkés nõt,ez van vagy prostizhatsz.

2017. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha szégyelli hogy szûz akkor menjen el prostihoz szûztelenitésre egyszer kétszer aztàn nem lesz annyira stresszes.
2017. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!