Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem úgy, hogy 30-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy 30-on fölül, saját lakás és tapasztalat nélkül (szűzen) nem érdemes már próbálkozni csajoknál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 16:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

a prostival eloszor dolog nem mindenkinel jon be. Ez nem egy olyan dolog mint egy recept ami mindenkin segit. Van aki utanna se lesz batrabb, mert fizetett azert h egy nő imitalja h milyen franko volt vele meg ha par percig is tartott.

A legjobb megoldas eljarni mindenhova ahol lehet beszelgetni megprobalni kapcsolatokat kiepiteni és egy csajt talalni akivel lehet sokmindenrol beszelgetni és igy ha a szimpatia kialakul és parkapcsolatos tema jon, nos akkor nem tökölni es elmondani az igazat. Szerintem.

2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

csak a gond az h ennyi idősen a nők mar ferfit akarnak aki ha lehet mar (legkésőbb) a masodik randin agyba viszi oket. Ha mukodik a dolog akkor rovid ido alatt gyors osszekoltozes stb. Mert 30 korul a nok mar csaladot akarnak nem szinglikent leelni eletuket es nem akarnak tokolni randikkal stb.

Ezert erdemesebb a 25 alatti korosztalynal is ismerkedni.

2017. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
veled egy kategóriás nőnél próbálkozhatnál, de gondolom az neked nem kell
2017. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Sajnos Kérdező, eléggé vacakok a kilátásaid. Az csak egy dolog, hogy a nők döntő többsége a külsőségeket és a pénzt tartja a legfontosabbnak, és virágnyelven egzisztenciának szépíti, az viszont már egy másik dolog, hogy 30 éves korára az ember befejezi úgymond a "növést", és onnantól már csak öregedni fog. Magyarán szólva, ha eddig nem volt jó külsőd, akkor innentől fogva csak egyre rosszabb lesz.

Pénzed persze még lehet sok, ha kellően sikeressé válsz, és ha van pénzed, akkor nőd is lesz. Vajna Timike se felebaráti szeretetből van együtt Andyvel.


Ez a "keresgélj a saját súlycsoportodban" szöveg ez egy röhejes idióta közhely. Honnan a francból szeditek, hogy egy ronda nőnek majd kelleni fog ronda pasas? Most komolyan. Annak mi a franc értelme lenne?

Az átlag alatti nőknek is ugyanúgy a kisportolt jóképű pasasok jönnek be, mint a szépeknek. Nem, nekik sohase kell lejjebb adni. Miért is tenné - felmegy Tinderre vagy Badoo-ra, képet se kell kiraknia, és kap naponta minimum 10 levelet, havonta meg több százat.

Senki nem írta itt, hogy topmodellt akar, a legtöbb magányos srác egy átlaglánynak is örülne mint majom a farkának, a gond csak az, hogy az átlaglányok ugyanúgy levegőnek nézik őket, mikor simán kaphatnak tőlük szebbet-jobbat.


Kérdező, a mai nők feleannyit nem érnek, mint amennyit bajlódnod kell velük. Sokkal egyszerűbb és hatékonyabb prostihoz menni - és sokkal olcsóbb is. Ráadásul ott olyan álomnővel dughatsz aki alapból szóba se állna veled, így viszont nem huzigálhatja a száját, különben nincs zseton. És legalább nem kell felesleges köröket futni randival, meg nem lesz életfogytig hozzád kötve, nincs házastársi veszekedés, válás, nem akar gyereket se stb. Havi egyszer meglátogatsz egy ilyen lakásos prostit a rosszlányokról, és rendbe leszel.

2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
kemény
2018. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha 30 éves korodig nem kellettél nőknek, nos, akkor utána még kevésbé fogsz...

30 éves kor után a test befejezi a növést és onnantól öregedni fogsz csak. Szóval ha eddig nem voltál vonzó a nőknek, akkor utána még annyira se leszel.

Persze ha meggazdagodsz akkor simán te lehetsz a nőknél a favorit, lásd Andy Vajna.


#16, ezt légyszíves mondd meg az 500 tonnás Kirov reporting zsírsertés nőknek is, amikor jópasi után ácsingóznak. Majd ha a nők tartják magukat a suba-subához elvhez, akkor mi is fogjuk.

És amúgyis: párkapcsolatban MINDIG a nő választ, igaz? Igen. Akkor a balhét is ő viszi el. Plain and simple.


#19 ez igazán hasznos tanács, már csak néhány apró jelentéktelen kukacoskodó kérdésem volna, és meg is győztél.


- Ha rendbeteszi az egzisztenciáját és sokat keres a munkájával, mi a garancia rá, hogy nem a pénzvadász nőket fogja bevonzani? És azokat mi értelme egyáltalán bevonzani, mikor a prosti ugyanazt megteszi csak olcsóbban?


- A nőket mióta érdekli, hogy a pasas mit tanult?


- Ha kigyúrja magát, és odalesz érte egy csomó felszínes nő, azzal megint mit nyert?


- Ahhoz minimum 10 esztendő kell, hogy legalább alapszintűre kigyúrja magát. Persze lehet tolni a Napót meg a Stanát meg a többi szutykot, és azzal 3 év alatt összejön a dolog, csak sajna az nem tartós. És mire megy 45 évesen kigyúrva, ha a korosztálya csupa klimaxos kiégett milfből áll?


Miért van olyan érzésem, hogy ezekre a kérdésekre sohanapjáig nem jön választ...

Summa summárum, a tanácsod semmit nem ért. Nesze semmi fogd meg jól. Piros kéz.

2018. aug. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na, hát én is hasonló cipőben járok (32 év, 0 tapasztalat (még csók sem...) és anyagi helyzetem alapján egy garázsméretű egerlyukat tudnék csak bérelni (nem Budapest, videki megyeszékhely) valahol, +egy kis túlsúly). A válaszok zömével egyetértve, én is reálisan látom a helyzetet, és már nem fűzök hozzá reményt, hogy valaha is találjak valakit. Ezert is fogok végezni magammal, még 35 éves koromig (ha kibírom addig). Mert mégis milyen eletem lenne egyedül, család nélkül, gyerek nelkül 40-50-60 éves koromra? Hogy elvezzem az életet egyedül? Próbalom, vannak apróbb hobbijaim (egyik sem olyan, hogy ismerkedni lehessen vele), illetve volt egy "B-tervem" (Autók), ami több okból is bukásnak látszik. Amibe belefogok, azt elbukom, egyaltalan nem elvezem az életet, csak a szar, ami jó lenne az eletben, azok a dolgok valahogy pont mindig elkerülnek engem. Egyedül nem fogok megöregedni!
2018. aug. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon egyszerű dolog. Én is azt hittem hogy sose fognak a csajok megbámulni,az önbizalmam a béka hátsója alatt volt. Elkezdtem sportolni,edzeni,változtattam a stílusomon,új séró stb. És képzeld! Megfordult a dolog!
2021. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!