Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért oltják le azt az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oltják le azt az embert, aki 40-es, sikeres, kigyúrt, igényes férfi, és 20 on éves nőkre ácsingózik? Csak azért kérdem, mert legalább 30 ilyen ismerőst tudok, aki 40 es pasas, nem nagy durr, és 25 körüli párja van (ki szép).

Figyelt kérdés

[link]


Na mondjuk az durva, hogy a lány csak 19 éves. Ha 29 lenne, megérteném.


2017. dec. 9. 20:40
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
0%
mert irigyek
2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a dühödt oltást én sem értem, ha valakinek ez tetszik, akkor ez tetszik.
2017. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk különbséget tennék feltűnési viszketegség és saját maga kedvéért történő sportolás között (egészség megőrzés miatt) már ebben a korban.


Egyébként pedig mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


Aki pedig celeb, az pedig viselje el a kritikákat, hisz így is jól megél, csak még egy jó erős gyomor kell hozzá.

2017. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én 1 ilyen ismerőst sem tudok, pedig van bőven.

A pintér Tibor meg undorító alak.

Az Andi el is hajtotta, a barátnője megkidobta emiatt, csak még nem tudja. Szóval két szék közül a pad alá került, pedig ő még híres is.

2017. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ezek szerint még 1-2 évem van, és jön a 25 éves nő? :)


Rendben, a kigyúrás folyamatban van, de addigra az is meglesz, a sikeres rész rendben. Ezt már fél lábon is kibírom akkor (bár jobban örülnék egy kicsit idősebbnek, aki családot akar)

2017. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
A nők élvezik a korkülönbséget, amíg fiatalok, majd amikor 30 felett versenyhátrányba kerülnek a náluk fiatalabb nők miatt (akik ugye pontosan ugyanazt csinálják, mint ők korábban) hirtelen nagyon felháborítónak tartják ezt az egészet.
2017. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Akit ilyen kérdések foglalkoztatnak, az egy aberrált állat.
2017. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

"A nők élvezik a korkülönbséget, amíg fiatalok"


Bocsi, de nem élvezik, csak kevesen, ha gazdag a pasi.

Éppen a hétem láttam egy koncerten egy huszonéves csajt a bő 40-es pasijával. Aztán jöttek a lány ismerősei, és rögtön rettentő zavarban lett, kínosnak érezte, hogy a másik két fiatal pár mellett neki ilyen vén pasija van, rögtön eltávolodott tőle és elhúzta a bárpulthoz.

Jót röhögtem magamban.


Idős pasi csak akkor rúghat labdába, ha jómódú. Akkor találni fog egy hobbi qrvát magának. Minél jobb módú, annál rondább lehett.

2017. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Én azért tartom undorítónak, mert akik ezt az ismeretségi körömben csinálják, azok család mellett szokták. A másik verzió az az, mikor egy 40-esnek még mindig viszket és nem nőtt be a feje lágya. Azt szánalmasnak tartom, hogy valaki még mindig nők után futkos és komolytalan dolgokba bonyolódik. Valljuk be, ritka a komoly kapcsolat egy 40 éves férfi és egy huszonéves lány között.


Hogy kinek gyúr meg mennyire sikeres, az az ő dolga. Az mondjuk valóban gusztustalan, ha valaki nem magáért edz, hanem hogy kellesse a valagát és több ember akarjon vele dugni. Azért ez sem ritka ebben a (bocs) kapuzárási pánikos korban.

2017. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
SENKI sem kényszeríti a fiatal nőket, hogy 10-20 évvel idősebb pasikra mozduljanak, ez a nők saját (rövidtávú) döntésük, amit később megszívnak. Ha a nőknek bajuk van azzal, hogy az idősebb férfiak helyettük fiatal nőkkel állnak össze, akkor ezt a fiatal nőtársaikkal beszéljék meg szépen, hogy a saját korosztályukban válasszanak párt. Problem solved.
2017. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!