Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hivatalos: csúnya srác vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos: csúnya srác vagyok. Hogyan tovább? Jo hosszú kérdés, csak erős idegzetűeknek.

Figyelt kérdés

Előtörténet: mivel nagyon nincsenek sikereim a nőknél egy ideje, feltettem a legjobb képeimet egy oldalra, ahol a többiek és a mesterséges intelligencia elemzik őket. Az eredmény kiábrándító. Eddig is tudtam, hogy nem vagyok egy nagy szám külsőre, de már egyértelmű: csúnya vagyok. Ha 10-es skálán akarunk maradni, olyan 3 és 4 körül helyez el engem a többség. Mindennek ellenére régen — rengeteg próbálkozás hatásásra — voltak barátnőim. Némileg ellensúlyozta a kinézetemet, hogy volt bennem potenciál, viszonylag értelmes és művelt vagyok, vicces, meg nem tántorított el egy (tíz, ötven, száz...) elutasítás sem. Mindig pozitívan álltam az ismerkedéshez, igyekeztem megismerni a nőt, nem csak "letudni" az egészet. Egy szó mint száz, voltak barátnőim. Szerelmes is lettem, viszonzottan, csak mint utóbb kiderült, a rossz emberbe. Szóval némi szívfájdalom után újra belevetettem magamat az ismerkedésbe, de immár egyre kevesebb sikerrel.


Közben az életem is egy kicsit kisiklott. Otthagytam az egyetemet, némi egészségügyi gondom is akadt, a barátaim elhagytak, de továbbra is pozitívan állok a dolgokhoz, többnyire. Jelenleg munkát keresek. Programozóként dolgozgatok saját projekteken, van pár "népszerűbb" weboldalam, de semmi komoly. Magyarul igyekszem normalizálni az életemet, elkezdtem egészségesebb életmódot folytatni, sőt, kondizni is tervezek majd, ha kapok munkát. Nagyon kigyúrt soha nem leszek, ez alkati dolog, de talán valamit segít. Szóval ezek a dolgok folyamatban vannak.


A kérdésem: mit csináljak még? Régen is sok lánynál kellett próbálkoznom, hogy összejöjjön valami, de ez az arány egyre rosszabb. Nem is beszélve arról, hogy baromira nincs szerencsém: a lányokról, akikkel megvan a kölcsönös szimpátia, gyakran kiderül, hogy nincs minden rendben velük...

27 éves vagyok, szóval nyilván belejátszik az is, hogy szülőknél élek, meg ugye a bevételem is nagyon változó, és nem éppen top tier. A szociális életem abból áll, hogy egyedül mászkálok a városban, beülök helyekre, próbálok ismerkedni (nem sok sikerrel), szóval ez sem túl fényes. Rátesz egy lapáttal, hogy eléggé feminin vagyok: vékony testalkat, nem túl mély hang, nincs rendes arcszőrzetem, stb. Meg ugye arcra — mint kiderült — nem vagyok túl jóképű.


Szerintetek ha megváltozik az életem, szóval lesz munkám (nem is csak a fizu, de mondjuk albérlet, munkatársak mint haverok), elkezdek rendszeresen kondizni, akkor javulhat a sikerességi rátám?


Köszönöm, hogy elolvastátok, és nem csak a cím és pár véletlenszerűen elolvasott mondat után írtok egy-egy választ. :D A nőgyűlölők kerüljék el a kérdést, ha lehet. A kor és nem megadása is emeli a válaszaitok értékét.


2017. dec. 12. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne a munkához kösd a kondizást. Ha van rá időd meg annyi pénzed hogy vegyél egy bérlet valahova kezd el most. Nem kell izompacsirtávál gyúrnod magad, de sokat javíthat az önbecsüléseden, ha rendszeresen edzel, mozogsz. Esetleg itt is tudsz szocializálódni. Kinézet kapcsán még a haj, ruházat amin tudsz változtatni. Arcformádhoz előnyös frizura sokat tud dobni a fejeden meg egy normális öltözködési stílus. Nem tudom most hogyan nézhetsz ki, de ezek is számítanak. Meg persze a kisugárzás, kiállás. Ha látszik hogy jól érzed magad a bőrödben vonzóbbnak tűnhetsz. Nekem már az is pozitív csalódás itt gyk-n, hogy úgy fest tenni is akarsz valamit a változásért, és nem csak a nőket szidod amiért nem hullanak az öledbe. :) Ha tényleg ilyen a személyiséged (kitartó, művelt, vicces stb) akkor annyira gáz nincs.


Ha külön tudsz költözni a szülőktől az is segíthet. Nem is feltétlen a csajozás miatt csak, szimplán az ember sokkal önállóbbnak, érettebnek érzi magát, ha otthagyja a családi fészket és maga próbál boldogulni. Másfelől pénz nélkül nyilván nehéz ez. Viszont ez szerintem még nem akkora hátrány.


28N

2017. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Téékáá ***** válasza:

Hali!

Nyilvan javulhat ezek a változások fényében, de inkább a hozzá allasodon kellene változtatni ha sikeresebb akarsz lenni, mint az életben úgy a nőknél.

Egy férfi meg szerintem legyen erős,megbízható, dolgos, vicces stb.ha külsőről van szó akkor ápolt. A szépséget hadjuk meg a nőknek.

Nekem pl elég nagyborrom van meg füleim fiatalabb koromban párszor probaltak piszkálni miatta nem nagy sikerrel, mert nem hagytam magam.

Legyenek céljaid kapcsolj kicsit rá a dolgokra és jo lesz az, ha nem sikerül alfa hímmé cseperedned azse baj, vannak nők akiknek pont az ellentéte jön be.

28 férj

2017. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdj el sportolni, amint teheted, és nem csak a külsőd miatt. Amúgy ha eddig is voltak már barátnőid (meg a szöveg alapján is elég normálisnak tűnsz), akkor nagy eséllyel ez most csak egy szerencsétlenebb időszak, amikor valamiért nem sikerül senkivel. Főleg, hogy írtad, hogy volt akinek tetszettél, csak nem passzoltatok ("nincs minden rendben velük").


Az tök jó, hogy eljárkálsz meg beülsz helyekre, hogy addig is szocializálódj. Meg addig is eljárhatsz pl. koncerte, társasjáték estekre, ami érdekel. Szerintem ahogy megint sínre kerülsz majd, úgy az ismerkedés is könnyebb lesz. Addig koncentrálj magadra, a munkádra, meg arra, hogy rendben legyél.


Amúgy nem mindenkinek negatív a feminin kinézet és a vékonyság (pl. nekem sem), az meg plusz, ha programozó :D (Nem azért írtam, mert ismerkedni szeretnék, csak tényleg így van :D)

2017. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát én de nem vagyok vékony alkat de programozó, és úgy érzem néha jobb lenne ha vékony lennék. Több vékony programozónak van barátnője. :))


Na de mindegy. Szerintem jár el bulizni, és kezdj el táncolni is nőkkel.

De ha már táncoltok fog meg már legalább a derekukat és pörgesd meg őket párszor. Dönt meg néha egy romantikus -szexis mozdulattal, vagy kapd ölbe őket és fordulj velük egyet csak arra vigyázz hasra ne ess. :P

2017. dec. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldenél egy linket az oldalról? Énis kipróbálnám :D
2017. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A privátot íróknak külön hálás vagyok! Adok a külsőmre, szeretek ilyen "divatosan elegánsan" öltözni: slim fit ruhák, farmer és ing kombinációja, stb. Profi fodrászom van, sokat költök ruhákra... Kihozom ebből is a maximumot, úgy érzem.


Az oldal neve Photofeeler.

2017. dec. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!