Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz valaki lúzer, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki lúzer, és ami még érdekesebb, miért kiséri ez a "betegség" egész életén keresztül?

Figyelt kérdés

Akit a nők messziről kerülnek, pedig nem csövesről van szó, nem büdös meg hasonlók, de mégis taszitja a nőket valamiért. Mitől lesz valaki ilyen, és miért van az, hogy valamelyik ronda srác meg simán váltogathatja a nőit minden gond nélkül? Mitől függ ez, egyáltalán van kiút a lúzerségből, vagy az ilyen emberek örökre más emberek szolgái maradnak, és soha nem lesz részük a csajozás földi örömében?

Mert ugyebár gyerekkorban még éppen csak érthetőbb meg elnézhetőbb a lúzerség, hiszen a gyerekek alapból szokták egymást piszkálni mindig mindenért, na de ami nagyon furcsa, hogy valaki miért marad felnőtt korában is vesztes?



2017. dec. 12. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Roviden: az a luzer, aki nem tudja az okat h mitol lesz valaki luzer.

Aki erti...erti. De az itteniek nagyja ugy se fogja :D

2017. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondoltál,aki idejön sírni vagy általánosságban?
2017. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Általánosságban, akit nő ingyen még csak meg se puszilt kb... Na, rájuk gondolok! Mitől lesz valaki ennyire szerencsétlen, hogy ennyire utálják a nők?
2017. dec. 12. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Hmm. Túl érzéketlen,nem törődöm,szerintem nálam is negatívabb,túl féltékeny,túl birtokló? Ilyenekre gondolsz?
2017. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A szülők tönkre tudják így tenni az embert. De ebből is van kiút, csak amíg mást normálisnak és talpraesettnek neveltek, őt túlbabusgatták, vagy épp ellenkezőleg, folyamatosan megszégyenítették otthon. Emiatt a berögződések (sémák) miatt meg úgy viselkedik mindenkivel, mintha elnézést kellene kérnie a puszta létezéséért és/vagy fingja sincs arról, hogy kell emberekkel viselkedni. Van egy ilyen ismerősöm, neki a szülei mindent eléraktak és sehova sem engedték 16 éves koráig. Voltam egyszer náluk, konkrétan wc-re menni sem tudtam nyugodtan, mert jött az anyja nyüzsögni, hogy kellpapír? mindentmegtalálsz? tudodhogykellehúzni? szóljámhakellvalami... Istenem... A srác meg ehhez szokott, konkrétan olyan teszetosza, hogy egy idő után idegesít.
2017. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz lúzer ség alatt? A munkában? csajozásban? viselkedésben? Mert ez így elég tág fogalom. Szerintem ha a lúzer tudja hogy miért lúzer akkor azon kell változtatni hogy többé abban a témában ne legyen lúzer többé. Azokra szokták ezt mondani akinek nincs noje, penze, kocsija, es meg csunya is , a kulso nem valtoztathato meg de azon kivul minden tehat szerintem nem marad egesz eleteben luzer valaki ha van akarata es valtoztatni tud.
2017. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok a férfiak, akik fiatal korukban sikertelenek a nőknél, baromira nincsenek könnyű helyzetben, mivel a nők ösztönösen azokhoz a férfiakhoz vonzódnak, akik népszerűek a nők körében és messze kerülik azokat, akikről tudják vagy csak sejtik nem volt még sok dolguk a nőkkel.
2017. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én más kontextusba helyezném ezt. Szóval szerinted luzer az akinek sose volt dolga növel.


Az h az élet egyéb területén miket ért el nem is számít ?

Pl Nikola Tesla 8 nyelven beszélt tökéletesen és a kutatásait és az áttöréseit reggelig lehetne sorolni.

A halálsugár projektet még a CIA is bezsákolta.


Bizonyára nagy luzer lehetett.

2017. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát az biztos hogy szegényben elég rossz mély érzést tud ez hagyni ennyi év alatt és ez befolyassal lesz a jövőben is rá mert ebből az évek alatti fajdalmakból adódnak a gatlasok a szotlansag, onbizalomhiany. Hát ettől lúzer marad mert hiaba jogosan mondja hogy ezt elte at ezt erzi egyertelmu ez , de ennek egy vege van ez hogy luzer marad ameg nem valtoztat. De ettol fuggetlenul nem szabad lemondani a nokrol, mindenkinek jar, sok senkihazi utca kolyke bulizos akik csajoznak sokkal szarabb ember mint egy ilyen. Egyaltalan nem kell felfogni ugy hogy ez igy marad lehet valtoztatni mindenen! Termeszetes hogy not akar mert sokaig nemvolt neki ez rendben van. Sokan nem csak a kulsore buknak hanem a belsore ezt tudd, beszelgetni mindenkivel lehet tessek erdeklodni, beszelgetni, ismerkedni, ha megtetszik valaki kozelebb kell kerulni.
2017. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lúzer aki suliban 5-ös mindenből?Felnottkorban ez megfordul.
2017. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!