Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha egy baleset vagy betegség miatt egy egész életre segitségre szorulna?

Figyelt kérdés
Mondjuk mozgássérült lesz vagy ha amnéziás?

2017. jún. 24. 06:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
61%

Emiatt elhagyni valakit gerinctelenség. Ennyit arról hogy szeretted.


Még ha kómába zuhanna, akkor se lépnék le. Egy idő után, szerintem évekkel később TALÁN újra randiznék, de ameddig van esély, hogy visszakapom és vele tölthetem a hátralévő életemet, addig kitartanék mellette.


Elképzelhetőnek tartom, hogy egy friss kapcsolatban ez előfordul, amikor még alig ismerik egymást az emberek. De egy több éves kapcsolatnál elfogadhatatlan valóok számomra.

2017. jún. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
64%
Mi már a kapcsolatunk elején beszéltünk erről. Ha valamelyikük olyan egészségi állapotba kerülne, hogy konkrétan az ágyból sem tud kikelni és 24 oras ápolásra szorulna, akkor otthonba kerülne. Egyikünk sem képzett egészségügyi dolgozó, egyikünk sem vállalná a másik nonstop ápolását. Ha nem 24 órás vagy speciális ápolást igényel, akkor marad otthon. De elhagyni egyik esetben sem hagynank el a másikat, max nem élnénk együtt, mennyiségi idő helyett minőségit töltenek együtt.
2017. jún. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Nem. Fogadalmat tettem rá, hogy el nem hagyom holtomiglan holtáiglan semmiféle bajban.
2017. jún. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
63%

Ha mentálisan ép, akkor semmi baj, párom úgyis agyas, és most fürdetni és pelenkát cserélni nem nagy reszort.


Ha viszont valami mentális baja lenne (pl. zavartság, demencia), akkor otthonba adnám, mert az teljes leépülés, jelezni sem tud, ha mennie kell, szökik, stb.

2017. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
21%

Lehet kegyetlen lennek de van 3 gyerekem az ep elegg nekem

Szal elvalnek es vissza adnam az anyjanak ...

Ha nem el mar akkor, menne otthonba vagy mit tudom en

Mondjuk forditott esetben sem varnam el h mashogy legyen.


Van rokkant az ismeretsegemben nem is egy tudom mennyire nehez. Szal en nem valalnam be semmi penzzert

2017. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
64%

Csak abban az esetben, ha 24 órás ápolásra szorulna, de valószínűleg akkor is szembe köpném magam, h ezt tettem életem párjával.

Ha kómás esne, vagy lebénulva, akkor semmiképp.

2017. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy hagynám el !
2017. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
82%

"Lehet kegyetlen lennék, de van 3 gyerekem az ép elég nekem

Szóval elválnék és visszaadnám az anyjának ...

Ha nem él már akkor, menne otthonba vagy mit tudom én

Mondjuk fordított esetben sem várnám el hogy máshogy legyen.


Van rokkant az ismeretségemben nem is egy, tudom mennyire nehéz. Szóval én nem vállalnám be semmi penzért"


Ennyire tiszteled és szereted a gyermekeid apját, a férjedet? Minek szültél neki 3 gyereket? Milyen példát mutatsz a gyerekeknek? És ha valamelyik gyerekkel történik valami? Megy az is az árvaházba, gyógyintézetbe és kalapkabát? Hogy lehet valaki ennyire ...

Amúgy az otthonban sem ingyen van, valakinek gondoskodnia kell róla, fizetnie az ellátását. Nem lennék a férjed helyében, ha véletlenül bekövetkezne. Nagyon rosszul esne, hogy még a feleségem is belém rúg.

2017. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
60%

Ha házas vagyok nem, köt az esküm. Sima párkapcsolatnál attól függ, mi van megbeszélve.

30/f

2017. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kapcsolat alatt történik, emiatt nem hagynám el, de ápolni nem biztos, hogy tudnám, így ha olyan mértékű problémája lenne, szakértőt vonnék be segíteni. Illetve például emiatt is fontosnak tartom, hogy legyen megtakarítás, mert a betegápolás költséges dolog.
2017. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!