Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedes negativ tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kort, nemet

Előre is köszönöm!


2017. dec. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs betegségem, nemi sem...


Neked nincs elég vagy mi? :DDD

2017. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Távolság miatt nem lett belőle tartós. Ennyi.
2017. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ferfikent:

Normalis kepekkel, (nem szelfi, nem pozolos)

normalis bemutatkozo szoveggel, (nem jozsi vagyok, 26, It mernok akinek a hobbija a kerteszkedes)

Egyedi levelekkel.

Az eredmeny borzalmas, a nok nagy resze nem valaszolt, vagy ket harom level utan eltunt. A legtobb csak egot fenyezni van fent.

Az onbizalmam a nulla ala csokkent.

Aztan elkezdtem eloben ismerkedni, s minden visszaallt a normalis helyere. :)

2017. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zaklatót fogtam ki. 31N
2017. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
senki sem válaszol 22f
2017. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minősíthetetlen szar sablonüzenetek.

+10 centi laza kamu a magassághoz

Életében egyszer volt ápolt, mikor a profilján lévő képet készíttette.

Dögunalmas ember, aki a meló és a konditerem között ingázik és fingja nincs a világról meg a jövőjéről.

Csak kúrni akar vagy nem tudja, mit akar, de a veled való randik során rájön, hogy csak kúrni, és megsértődik, ha te nem így gondoltad és le akarod ezt építeni.

Nem tud helyesen írni. Úgy értem, olvashatóan sem.

Nem tudja, hogy nem kurvva vagy és szexajánlatokkal meg minden retekkel ír rád.

Azt hiszi, hogy ő az isten és meséltetni akar, ha te nem teszed és be akarod vonni, felháborodik.

Cseszik megnézni a leírásod és minden szart összekérdez, ami ott is szerepel, de ha válaszolsz is, akkor sem reagál, csak tovább kérdez.

Azonnal találkozni akar.

Soha nem akar találkozni.

Magánál akar találkozni.

Kisebbségi komplexusos és kifejti, hogy miért nem való nőnek az, amit te csinálsz.

Fingja sincs arról, mit hogyan kell, ezért rád hagyja. Igen, a randit is. Igen, még a fizetést is.

Depressziós, ír 8 oldalt az exéről, majd másnap visszamegy hozzá.

Játszmázik, 2 naponta ír és sejtelmeskedik, mert azt hiszi, ez felnőtt nőnél bejön (nem).

Nekiáll szexchatelni... Csak úgy leírja, hogy kúrna meg. És kérné, hogy te is.

Előadja, hogy milyen kocsija van és mennyi pénze, és mekkora üzletember. Rendszerint mindig meetingről jön, mikor rád ír.

Van a vizites, aki végigfaggat minden nap, hogy hogy van a kedves (beteg), miujság, hogy telt a napja...-fogalmam nincs, ez kit érdekel, főleg, hogy ugyanazt a választ kapja, de azzal meg is elégszik.

Haverkodni van ott, vagy a nője mellett keres valakit.

Bejelöl mindenhol, ahol megtalál és zaklatni kezd. Vagy csak szimplán követni a tevékenységeidet.


2 év alatt ennyi. Ellenben párom még mindig nem lett, csak egy jó (szar) éjszakám.

2017. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19 üzenetből 1 randi + 2 x 0,5 válasz. Utóbbi azt jelenti, hogy az egyik csaj félszavakat dobált nekem, egy másikkal meg megszakadt a beszélgetés, így nem tekintem ezeket sem válasznak. Amúgy ha tényleg mindenkire ráírnék, szerintem lenne ebből a számból még akár 3/100 is! Azok alapján, amiket itt páran írnak, talán nem is rossz arány (lol, nagyjából 5%-os válaszadási arányról beszélünk), de tekintve, hogy szinte mindegyikkel 90% fölötti egyezésünk volt társkeresőn, egészen hihetetlen, kiábrándító és azóta se sikerült rájönnöm, hogy mit rontok el. (OFF: az itt szétspammelt képeim alapján elvileg "tök átlagos" vagyok külsőre, így hát az kizárva. Ugye? Ugye...???)


24/F

2017. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy nyolc üzenetből kettő írt vissza. Az egyik közölte, hogy a munkám miatt nincs értelme folytatni. A másikkal tetszikeltük egymást, írtam neki, majd pár üzenet után nem válaszolt. Normális képek, normális bemutatkozás, nem mizu hogyvagy? üzenetek. De megy a panaszkodás, hogy mindenki a farkát küldözgeti és csak dugni akar. De aki nem, azt le se szarják.
2017. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10+ ráhazudva a magasságára.


Nyomulás, fogdosás egész randin, ha parkban találkozunk, berángat a bokorba az is biztos.

Emellett szexista kijelentések, a nő "főzzön-mosson-takarítson" és legyen szexre kész.

Majd az exéről dumált félórát...


A végén erőszakkal megcsókolt, mire betörtem az orrát - sokkal előbb megérdemelte volna.


28n (a poén, hogy a kedvesemet másfél évvel ezelőtt ugyanott ismertem meg)

2017. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!