Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok csúnyább nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok csúnyább nő mondja ki rám hogy jó pasi vagyok az azt jelenti hogy a szebbek is annak tartanak, csak ők nem mondják ki?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan biztos az. Amúgy meg a szépség relatív. Mindenkinek más a szép.
2017. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nekem te van például a legszuperebb férfi még a barátnöm szerint lehetsz bünronda és viszont!


Ugyanis olyan, hogy "jó pasi" nem létezik, legfeljebb az adott nö tartja annak.

2017. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

#1 ez nem igaz, csak az hogy egyénként változó mi tetszhet, de globális szinten konvergál az ízlés egyfajta trendhez. Nem a trend teremti az ízlést, hanem az ízlés a trendet. Nem látsz 120 kilós nőket fehérneműket reklámozni se 60 kilós nyurga férfiakat. Nem értem néha miért értetlenkednek az emberek a "csúnyaságon". Ja lehet valakinek tetszik az illető, de nagyon nem mindegy hogy 100 ból 1 -nek épphogy vagy 100 ból 50 -nek.


Ha nőket kérdeznél meg mi az ideál nagy valószínűséggel nem az lenne a leggyakoribb válasz, hogy "legyen 170cm max és vézna, kicsit csálé fogakkal", ahogy férfiaknál se, hogy "magas és nagy darab, enyhén kancsal". Persze lenne olyan akinek ez jön be, de elenyésző.


Egyszóval ba$$zhatja valaki (legyen férfi vagy nő) a relatív szépséget, ha kívül esik az általános szépségi trenden és emiatt alig válogathat. DE! persze találhat párt, csak ne adjuk elő, hogy nincs hatalmas differencia társadalmilag szép és nem szép ember között ilyen téren.


Van barátnőm, nem a rinya beszél belőlem, csak fárasztó ennek a féligazságnak a dobálózása már. Dikk.

2017. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
3.-nak nagyon igaza van.
2017. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 de, létezik általános értelemben vett “jó pasi”, pl, ha van egy gazdag, kigyúrt pasi, aki nekem nem tetszik, attól még elismerem, hogy “jó pasi”. Ezzel szemben, ha megtetszene nekem egy szegényebb, átlagos külsejű srác, akkor sem nevezem “jó pasi”nak, csak mert nekem tetszik.
2017. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem igazán a dolgot! De nagyon sok nem annyira szép munkatárs csaj mondja, hallom vissza hogy milyen jó pasi vagyok (múltheti céges bulin becsípve 3 csaj mondta, mászott rám). Ismerősi körben is sokszor hallom vissza! De ahogy írjátok “trendeknek megfelelő szépségnek” mondott csaj még nem mondott rám ilyet, nem is mutatta soha egyik sem jelét. Ezért eddig rondaként tekintettem magamra, max átlagosként, ezért eszembe se jutott jobb csajoknál akik tetszenek bepróbálkozni. Aztán lehet hogy közben meg lenne esélyem!
2017. dec. 14. 08:35
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
#6 jesszus, jó csajoktól ne várd el, hogy nyomuljanak rád, nem fognak, annál több tartás van bennük. De ha ennyire nem értesz a női nemhez, akkor inkább ne is próbálkozz náluk...
2017. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért lehet szerintem, mert megütsz egy normális szintet, ami a kevésbé kelendőbb ("csúnyább") nőknek már belül esik az elfogadási szintjén, mivel ők nem válogathatnak annyira, alacsonyabb a léc náluk. Egy társadalmilag szebb nőt meg sokan megkörnyékeztek, így nyilván feljebb van a léc számára, mert tudja, hogy miből válogathat és ebből meg már kicsúszol. Persze ez csak átlag, attól még tetszhetsz "szebb" nőnek is, csak hát ritkább lesz emiatt.
2017. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az hogy flörtölnek veled nem csak a kinézetedtől függ, hanem személyiségedtől is, pl. magabiztos vagy, tudsz beszélgetni, tudsz bánni nőkkel.

A külső nem minden, és nem hiszem hogy annyit kéne vacilálni azon, hogy szép vagy-e, létezik tükör, csak ennyit mondok. Legtöbb csaj nem fog beléd zúgni a külsőd miatt, az hogy hogy nézel ki, a tükör egyértelmű választ ad, nem az ilyen helyzetekben kell keresni a választ, mert ez összetettebb kérdés, hogy ki-kivel ismerkedik.

2017. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Talán csak kisebbek az "elvárásaik".
2017. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!