Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan pasi vagyok, amilyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasi vagyok, amilyennek tartom magamat, vagy olyan, amilyennek tartanak?

Figyelt kérdés

milyen pasi vagyok? Jópasi, nemjó pasi? Olyan vagyok, amilyennek tartok magam? Vagy olyan, amilyennek tartanak?


valaki egyszer aztmondta, hogy olyan, amilyennek tartom magam


más azt mondta, ne irigykedjek mert nincs kék szemem, merthogy a kékre jobban odafigyelnek. A barna szememmel csináljam ugy, hogy dobják hanyatt magukat a nők.

Pubi, nem én dobatom hanyatt őket, ők esnek hátra maguktól.


ha attól vagyok jó pasi, mert annak tartom magam - akkor valaki társkeresőn miért kap minden levélre választ, mig más sose semmire?


2015. dec. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jézusom,most már ideje lenne kijózanodni,vagy beszívtál tesó?
2015. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dekódolnád kicsit a kérdést, mert nekem semmit se mond az ilyen és olyan pasi kifejezés...?
2015. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó pasinak tartanád magad, ez a kérdés nem született volna meg, csak te kételkedsz önmagadban.
2015. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én jópasinak tartom magam, de ennek ellenére akkor sem megy a csajozás :)
2015. dec. 26. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy objektív és egy szubjektív skála, amik kölcsönhatásban állnak egymással. Ha a gagyi 10 pontos értékelést nézzük, egy-két pontot tudsz befolyásolni a kisugárzásoddal. Ha 4 pontos vagy alapból, akkor kellő önbizalommal feltornázhatod ezt 6-ra, de 10 pontos akkor sem leszel, ha bemeséled magadnak, hogy te vagy Brad Pitt. És ha 10 pontos pasi vagy 0 kisugárzással, akkor hiába vagy ku*va jóképű, csak 7-es/8-as leszel.
2015. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!