Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat alatt miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat alatt miből lehet észrevenni ha egy férfi pszichopata?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Folyamatos ellenőrizgetés, féltékenykedés. Mindenben le vagy korlátozva, mindenről el kell neki számolnod. Ha valami olyat csinálsz, ami nem tetszik neki, akkor eldurran az agya és lelkileg vagy fizikailag is bántalmaz. Próbál magától függővé tenni, elmarja mellőled a barátokat, és elhiteti veled, hogy csak rá számíthatsz. Minden lehetséges módon manipulál.
2017. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem éli át az érzelmeket hanem csak eljátssza őket,mintha egy filmben lenne.
2017. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
A személyiség-zavarral küzdő férfiakra szinte tapadnak a nők, az pl. egy elég egyértelmű jel.
2017. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Az ismerkedés alatt kellene észrevenni...
2017. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
30%

Ezt olvasd el: [link]


Nagyon könnyen rájuk lehet ismerni, ha ismered a fajtájukat.

2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

hogy nem éli át az érzelmeket hanem csak eljátssza őket,mintha egy filmben lenne.



Ez az egyetlen helyes valasz. A tobbiek nem ertettek meg a kerdest.

2017. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Plusz skizó válhat ha rommá füvezi magát és nincs két egyforma 5 forintosa a zsebében.
2017. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

#1

Te azt se tudod, mit jelent az, hogy pszichopata.

2017. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Carragher_x ***** válasza:
Pontosan ugyanazokból, mint párkapcsolaton kívül és/vagy egy nőnél.
2017. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Cole Weeks

Dehogy nem, éltem ilyen ember mellett majdnem 1 évet. Nála ezekben nyilvánult meg, amiket leírtam. Én voltam a naív, mert tudtam, hogy beteg és pszichológus kezeli, mégis belemtem a dologba. Mert persze az ilyen emberek vonzanak mindenkit. Amit leírtam mindegyik abból következik, hogy sem empátiát nem érez, sem felelősségérzetet. A kérdező arra kívácsi, miben nyilvánul meg, hogy valaki pszichopata. Persze, abban, hogy csak megjátssza az érzelmeket de ezt igen nehezen lehet megítélni. Ezért kell az apró jeleket figyelni, mert ezek sokkal észrevehetőbbek.

[link]

Igaz amiket leírtam csak "kiegészítő" tulajdonságok, de sokkal szembetűnőbbek egy kapcsolatban.

2017. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!