Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka, hogy buliból gyorsan szexhez jusson az ember?

Figyelt kérdés

Nekem világ életemben hetekig kellett beszélgessek nőkkel, mire lett szex.


Más fiukkal meg elmennek a nők akár 10 percen belül is.


De szerintem buliban átlagos hogy 2-3 óra ismeretség után már sok lány elmegy a fiuval.


De én sajnos nem jöttem még rá ennek a dolgonak a nyitjára, de valószinüleg nem is fogok, mert én nem vagyok jóképü.


2017. dec. 14. 23:59
1 2 3 4
 1/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
A logisztika a kulcsa. Lakj közel v legyen közel helyed dugni.:D 4× megkérdezed akar e enni vagy inni valamit mert unod a bulit és ő meg érteni fogja a célzást. Ha 4× nemet mond hát ennyi volt.:D röviden..
2017. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

20 percre lakok gyalog az összes pesti fontos szórakozóhelytől...


mégsem jött velem haza senki.


tudod...a jóképüvel jó a bokorban is, a csirával meg palotába sem.

2017. dec. 15. 00:06
 3/31 A kérdező kommentje:
vagyis 4 év alatt kétszer csak.
2017. dec. 15. 00:07
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megválaszoltad a saját kérdésed :)
2017. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

én mondtam, hogy nem nézek ki jól...


de mégis darálják az emberek a hülyeséget hogy nem ez számit....


ok, legyen...de az én külsőmhöz max a csunya kövér lányok jönnének, de az meg valahogy nem jo nekem.

2017. dec. 15. 00:09
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
A titka az, hogy vonzalmat ébressz benne. Ezt elérheted a külsőddel, de akár megfelelő szöveggel, intelligenciával is, már ha olyan a nő. Na meg igen, nem árt, ha a közelben laksz, méghozzá egyedül.
2017. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
97%
Ha az ő képükbe is azt nyomod h nem nézel ki jól nyilván senki se akar hazamenni vkivel aki meg van keseredve.:D
2017. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

jo hát én nem nagyon tetszem a nöknek...


az, hogy néha sikerül elvarázsolni egy-két nőt a szövegemmel HETEK alatt...nos erre nem lehet egy életet épiteni.

2017. dec. 15. 00:10
 9/31 A kérdező kommentje:

PF


mult héten táncoltam egy nővel, egyből kezdte a kamu szövegeket, hogy mit akarok én tőle, mert ő már 30 elmult és ÖREG és löttyedt a segge...


PFFFFf


utána egy percen belül már egy hozzám képest sokkal jobban kinézö pasival láttam smárolni.


A nők nem vágják el magukat azzal, hogy önutáló szöveggel jönnek? Rajtuk nem fog meglátszani, hogy igy gondolnak magukra?


Csak rajtam?


Érdekes....

2017. dec. 15. 00:12
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem, mert az ő öutáló szövege csak ál szöveg, arra jó,hogy lekoptasson téged, vagy plusz dicséreket zsebeljen be.
2017. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!