Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy nagyon magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon magányos ember számára egy viszonzatlan szerelem is gyógyír lehet?

Figyelt kérdés
Annyira egyedül van, hogy már az is jó hatással van rá, ha valaki iránt komolyan érezni kezd, de az ügyet sem vet rá. A kínzó magányhoz képest jelenthet az egyoldalú érzelem is előrelépést? Az, hogy tudom, sosem lehet az enyém, de a föld felett lebegek, ha láthatom? Mit gondoltok erről?

2017. dec. 7. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Semmiféle képpen. Voltam ilyen kapcsolatban. Egy hónapja lett vége. Reménykedtem, hogy belém szeret. Azt is hazudta. De borzasztó érzés amikor te mindent megteszel érte, ő pedig semmit. Mindig cserben hagy. Te soha nem leszel neki az első. Ha talál valakit, akit szívből szeret el hagy.

Találsz majd olyat akinek te leszel a legfontosabb. Ilyen kapcsolatba soha ne menj bele. Többet vesz el belőled mint hinnéd. Ez az úgynevezett félkapcsolat. Sokan bele ugranak, csak hogy ne legyenek egyedül. De hidd el, ennél minden jobb.

2017. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, és szerintem ez inkább hátráltat. Mert ilyenkor az ember nem nyitott más emberek felé, hiszen csak az az egy érdekli. Így elég garantált a magány megmaradása.
2017. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen felszínes kapcsolatok mélyítik el igazán a magányosság érzetet az emberben. Legalábbis én magányosabb lennék egy ilyen kapcsolatban, mint egyedül.
2017. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyír, hanem olaj a tűzre. Egy idő után a padlóra fogja küldeni a viszonzatlan szerelem. Még egy lelkileg egészséges embert is megvisel hosszútávon, egy instabilt mégjobban.
2017. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, olaj a tűzre. Még rosszabb.
2017. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A #4-es válaszolóval teljes mértékig egyetértek.

Mindig is egyedülálló nő voltam. Sajnos én évekig bennragadtam egy ilyen viszonzatlan szerelemben (nem értem, hogy ez hogyan sikerült), és engem nagyon megviselt lelkileg, a legmélyebb ponton saját női mivoltam is kétségbe vontam, és nagyon rossz nőnek gondoltam magam. Ebből két dolog vezetett ki:

1) Stílust váltottam, hogy bebizonyítsam, igenis jó nő vagyok.

2) A kiszemeltet a mai napig nagyon kedvelem, és bármit megtennék érte, hiszen egy mérhetetlenül jó ember, de amikor más környezetben voltunk, rájöttem, hogy másképp vélekedünk hétköznapi dolgokról, így egy kapcsolatban megölnénk egymást.

A kérdésre a válasz, hogy egy még magával kibékült embert is padlóra tud küldeni egy viszonzatlan szerelem, így semmiképpen nem gyógyír.

2017. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mégjobban kifacsarja az embert
2017. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, az előző válaszomban még egy fontos dologra szerettem volna reagálni.

Kérdező, ezt kérdezted: "a föld felett lebegek, ha láthatom?" - ez csak ideig-óráig megoldás és pozitív. Emlékszem, hogy velem is mindig madarat lehetett volna fogatni, amikor hozzá szólt, velem foglalkozott, vagy valami közös munkát együtt oldottunk meg és megdicsért. De ennek a fordítottja is teljesen igaz volt: ha nem jutott rám ideje, ha azt éreztem, hogy nem vagyok neki fontos, ha nem szólt hozzám, azonnal padlón voltam. Röhejesen hangzik, de egy szerelmes ember már csak ilyen - teljesen jó értelemben. :) A lebegés után mindig jött a földbe csapódás - ezek kegyetlenek voltak. A legrosszabb az volt, amikor azt hittem, hogy szeretne tőlem valamit (gyakori kommunikáció, keresett, folyton megérintett), és aztán kiderült, hogy mégsem.

Off: Hiszek abban, hogy mindennek oka van, de arra még nem sikerült rájönnöm, hogy ezt az időszakot miért kellett átélnem. :)

2017. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok, de a visszautasítás csak rontott a helyzeten. Csalódásként élem meg, és tartok attól, hogy örökre egyedül maradok, hiszen Ő se tudott szeretni, kedvelni engem...

Értéktelennek érzem magam, már semmi sem motivál.

Szánomra fizikailag is fáj a viszonzatlan szerelem, nem tudok kigyógyulni belőle...

2017. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Már voltam ilyen helyzetben és azt hiszem, a válasz mindkettő. Korábban nem is gondoltam volna magamról, hogy valaki nagyon tudna érdekelni, mert keltette fel senki sem az érdeklődésemet, de mikor Őt megismertem, akkor ez megváltozott. Jó érzés, hogy tudom, képes vagyok valakit szeretni, valakit, aki nem a családom tagja, valakit, aki megdobogtatja a szívemet. De aztán rossz érzés is, mert tudom, hogy nem érdeklem, tudom, hogy nem vagyok az esete. Nemrég csalódtam is benne. Ugyanis otthagyta a feleségét (igen, nős, de nem akartam volna kikezdeni vele, mert nem vagyok olyan), ami oké, ha már nem szereti (miért legyen valaki olyannal, akit nem szeret?) és összejött az egyik kolléganőmmel, úgyhogy mivel mindketten ott dolgoznak, mint én, ezért sokszor látom is őket. Korábban legalább nem ismertem a feleségét, megmaradhatott a pasi amolyan álomképnek és tényleg örültem,, hogy távolról bár, de azért szerethetem, ha nem is várok viszonzást érte. De az a tudat, hogy mikor facér lett tudom, hogy nem beelőzött a csaj, hanem tényleg csak simán nem érdeklem a pasit, amitől az önbizalmam a béka segge alatt van és még a másik kolléganőm, aki tudja, hogy szeretem, az is azt mondta, hogy miért nem léptem én előbb. Nyilván, ha érdekeltem volna, akkor tudtomra adta volna, ahogyan azt a jelenlegi párjával is tette, úgyhogy mindegy.
2017. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!