Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2017. dec. 15. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/150 anonim ***** válasza:
75%
Nem nyitsz a lanyok fele, mert ok se nyitnak feled. Elmondom neked, hogy azert nem nyitnak feled, mert te se felejuk. De ha ilyen puhapots vagy, jol teszed inkabb, ha a kvak zsebet tomod.
2017. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/150 Béla. A Király. ***** válasza:
83%
Prostival megtanulni a szexet olyan lehet, mint szimulátoron a vezetést. Hasonló, de köze sincs a kettőnek egymáshoz.
2017. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/150 anonim ***** válasza:
64%

Tedd meg, az is jobb, mint a semmi.

Hát igen, a nők kevés dologtól irtóznak jobban, mint a gátlásokkal teli, önmagukat kevésnek érző pasiktól.

Hátha pár gátlásod feloldódik, és pár tapasztalattal mindenképp gazdagabb leszel.

2017. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/150 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nem tudom, számomra a prosti nem nyújtanak kielégülést. Nem tudná azt nyújtani, amit egy szerető ember. Nálam a szex csak 50%-ban testiség, kellenek az érzelmek is.
2017. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/150 A kérdező kommentje:
Igazság szerint érzelem nélkül nekem sem menne igazán de más választásom nem igazán maradt. Mindig is arról álmodtam, hogy majd azzal a lánnyal vesztem el a szüzességemet akit szeretek de ez csak álom marad.
2017. dec. 15. 10:25
 6/150 anonim ***** válasza:
59%
Pár alaptapasztalatot szerzel és talán rá jössz, a nők is ugyan olyan emberek mint te. Nyugodtan lehet velük ismerkedni, beszélgetni. Talán, kicsit old rajtad a tudat, hogy dugtál nővel. Érezheted magad attól is kevesebbnek, mert még nem csináltad. Egy próbát megér szerintem. Az ember életében csinál hülllleségeket, most egyel több, vagy kevesebb, nem mindegy? Később, a nőknek ne mond el, mert az nem számít nekik, ha fél várost megfektetted, de egyet len prosti, az főben járó bűn náluk.
2017. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/150 anonim ***** válasza:
34%

Hány éves vagy kérdező? Nem hinném, hogy olyan idős lennél, hogy már minden veszve lenne. Maximum 25-26-nak gondolnálak, már csak azért is, mert nem nőkről beszélsz, hanem lányokról.

Prosti a legeslegutolsó mentsvárad legyen, ha már tényleg minden kötél szakad, de szerintem nem erről van szó.

A legtöbb lány nem nyit a férfiak felé, hanem fordítva. Miért várod lányoktólhogy nyissanak feléd? Nyiss te, barátkozz, ismerkedj.

N

2017. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/150 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.


Tudom, hogy nekem kellene kezdeményezni de senkin sem látom azt, hogy esetleg szimpatikus lennék valakinek így minek is erőltessem azt ami nem megy.

2017. dec. 15. 10:32
 9/150 anonim ***** válasza:
92%

19? :D

Na jó, innentől kezdve mind a kérdésed, mind a valaszok értelműket vesztették.

Semmiképpen ne menj prostihoz és öt év múlva olvasd vissza ezt a kérdésedet és röhögj egy jót magadon,

2017. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/150 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el én komolyan gondoltam.
2017. dec. 15. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!