Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar a párotok múltja, főként ha prostihoz járt? Már az első randin elmondta, akkor nem érdekelt, de mostanság egyre jobban, maga a lélektana ennek az egésznek.

Figyelt kérdés
Szóval annyi a történet,hogy a párom egy helyes,30as férfi aki pont az a kategória ,hogy nem is lenne szüksége ilyenre,de ő azt mondta azért volt kb 3 év alatt 4-5 prostinál,mert nem volt hosszú kapcsolata és jobb ez,mint buliba felszedni a partycsajokat,akik még nem is védekeznek. Régóta vagyunk együtt és ez az elején nem zavart,de ahogy egyre mélyebben érzek,egyre jobban.Milyen ennek a menete? Tudom van több oldal ,felhívod és megtörténik. Ami engem zavar az inkább az érzelmi része,bár ő azt mondja csók nem volt,felmentem ilyen oldalon szétnézni és ott írták,hogy szimpátia alapján lehet.Érdekes az érintés ,csók jobban zavarna ,mint maga az aktus.Aki volt ilyen lányoknál az tudna részletesebben írni?Titeket nem zavart,hogy előtte ki tudja kivel volt a hölgy? És,hogy pénzért "szeret"?Tudom nincs összefüggés,hogy aki még nem volt az ezután tuti nem megy,de folyton arra gondolok,hogyha lesz valami gubanc a kapcsolatunkban akkor mivel ismeri ezt az utat,majd újból idekanyarodik? Gumi nélkül tényleg nem vállalnak vagy van az a pénz?Az érdekelne fiúk vagy ilyen tevékenységet végző lányok,hogy a lelketekben mi van ilyenkor?Negatív kommenteket nem kérek! Jó lenne 1-2 részletes beszámolót hallani. Szép estét Mindenkinek!

2017. jan. 16. 17:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Egy nemi betegség tesztet mindenképpen csináltatnék vele akkor is, ha nem zavarna egyébként a dolog, mert mindenkinek van múltja
2017. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Vállalják gumi nélkül is. Haverommal dugtunk már meg prostit úgy, hogy ketten, egyikünkön sem volt gumi. 20ezer volt az este. csók nem volt, meg nem csókolnám akárhogy is néz ki, itt nincs érzelem, csak ürítés. Nem kanyarodnék ide egy rossz kapcsolatból, ez nem egy B kapcsolati verzió, ez csak ürítés, ismétlem ürítés. :) Szóval szó sincs ilyesmiről, hogy idekanyarodjak egy jó kapcsolatból.
2017. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Ja előbb a haverom élvezett bele, utána meg én is. Tudom bzis, meg gáz, de nagyon jól csúszott haverom után közvetlen. A gci nagyon jól csúszik, király volt nagyon
2017. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább vagyok annak a híve, hogy menjen el prostihoz, minthogy buliban felszedjen valakit egyéjszakára. Abban sokkal több érzelem lehet, főleg, ha a csaj belezúg. Akkor inkább egy prosti, érzelem nélküli szex, fél óra x összeg és kész. Senki nem használt ki senkit, nem vert át. Szexre meg szükségük van a férfiaknak időnként.
2017. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam az elején,hogy á semmi,mert sok ilyen sztorit hallottam.Akkor tényleg mi nők agyaljuk csak túl?Mert valószínű,ahogy a párom is mondta,hogy csak ürítés,nem is nagyon emlékszik,tehát akkor ezt Ti férfiak így külön tudjátok választani...
2017. jan. 16. 18:15
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz ezzel. Én jóval többször voltam. Ez egyszerűen szórakozás. Se kevesebb se több! Természetesen kedvesen viselkedtem a lányokkal, ahogy a nagy többség ezt viszonozta is. Ugyanúgy mint amikor elmész egy fodrászhoz vagy masszőrhöz stb.


Kisebbségi érzésed se legyen, a lányok nagy része semmivel sem szexel jobban mint egy átlagnő. De persze van akitől lehet tanulni.


Nemi betegségtől nem kell félned, egy prosti jár orvoshoz - szemben egy átlagnővel. De érdemes elmenni egy komplex szűrésre. Neked is!


Igen, ez az amit átlag női aggyal nem fogsz felfogni, inkább csak ha szakirányú végzettséged van. Sok hasonló kérdés volt erről, már az a nő is ritka, aki egyáltalán megpróbál róla gondolkodni hisztizés helyett, úgyhogy érezd magad az átlagnál magasabb EQ-val megáldva.

2017. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Azért vicces, hogy a férfiakat nem ítélitek el, de ha egy lány írná ki, hogy össze-vissza lefeküdt pasikkal, akkor mindennek elhordanátok.

Én akkor sem járnék olyan férfival, aki kr.vákkal dugott, mert undorítana a gondolata

2017. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%

7: "Azért vicces, hogy a férfiakat nem ítélitek el, de ha egy lány írná ki, hogy össze-vissza lefeküdt pasikkal, akkor mindennek elhordanátok. "


Lehetne, hogy egyes szám első személyben beszélj? Irritál ha valaki a nevemben vagy annak a néhány értelmes nőnek a nevében beszél.

2017. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Igazából az ilyen megerősítéseket reméltem titkon,hogy Nektek sem számított különösen.Nagyon szeretem a párom,aki úgy érzem szintén nagyon szeret.Ezért kezdett ez az egész jobban zavarni,de mivel ő is,Ti is mondtátok,hogy ebben nincsenek érzelmek,ezáltal jobban megnyugodott a lelkem.Én abszolút nem gondolnám,hogy a feminizmusnak itt bármilyen helye lenne, egyszerűen mások vagyunk. De ha például a páromból indulok ki ,már az is korrekt volt,hogy elmondta az elején,plusz igazán kár lett volna,ha emiatt nem jövünk össze,mert fantasztikus ember,és számomra ettől,hogy volt prostinál ő nem kevesebb! Köszönöm ismét a válaszaitokat! :)
2017. jan. 16. 19:00
 10/30 anonim ***** válasza:

Az én barátom is csinálta, szerintem nem is kevéssel... Ő is azt mondja hogy ebben az égvilágon semmi érzelem nincs, ez csak "buli" persze -állítása szerint- ez csak akkor volt amikor nem volt senkije. Mondjuk ebben nem bízom... Ő is elmondta már az elején. Nem mondhatnám hogy nem zavar, főleg azért mert félek ha anyagilag rendbe jön, akkor újra igénybevesz majd 1-2 ilyet... Másik részről viszont ha nagyon nem bír magával akkor inkább egy ilyen, mint egy partirib aki tényleg a gumira sem hajlandó, vagy még kevésbé, egy szerető, ahol már érzelmek is vannak...


Amúgy ő esküszik hogy csak gumival csinálta, bár a sz•patásra már mondta azt is hogy nem, pedig úgy tudom azzal is el lehet kapni sok mindent. Ez a másik amitől félek ezzel kapcsolatban.

2017. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!