Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon furcsa és ritkaság ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és ritkaság ha egy férfi jobban szeret egyedül lenni mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Én is efelé húzok, viszont jól esne egy ízig-vérig nő. 😬😀
2017. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem. Mindenkinek kell az èletben vagy igènyelhet egy olyan időszakoz az életében amikor befelé, magunkra figyelünk, építjük. Ez az emberi fejlődés szerintem egyik legfontosabb kritériuma. Ha már szükségét és hiányát érzed egy társnak akivel megoszthatod az életed akkor majd úgyis tenni fogsz érte.

Szerintem egyébként ez nem ritkaság. Párkapcsolatban is igényeljük ugyanúgy az “én” időt. Ez kell is!

2017. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem furcsa, én is inkább vagyok egyedül, mint egy random kapcsolatban.
2017. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé ritka dolog ez.
2017. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Furcsálni szokták, de nem ritka. :)
2017. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1 Ahhoz, hogy ízig-vérig nőt szerezz, légy férfi....

Picit nagyok azok az elvárások...

2017. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom. Nagyon nehéz párt találni. Akár hiszik, akár nem a férfiak, a nőknek sem egyszerű.
2017. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Manapság még furcsállják. Én is "szingli" vagyok, és tetszik benne az, hogy qrvára nem szól bele senki az életembe, hogy mit hogyan, mikor, miért csináljak, a legapróbb részletekig, hogy pl. váljak meg régi szeretett emlékeimtől, mert a másik hozná ide az övéit. Ez most baromira önzőnek tűnik, de nekem speciel könnyebbnek tűnik, hogy ne kelljen minden mozdulatommal valakinek megfelelni, ráadásul más hülyeségeit se kell elviselnem. Az ágyban is több hely van, ugyanakkor bármikor megvan a lehetőség, hogy valaki új bújjon mellém egyszer-egyszer.


Ellenben viszont az nagyon hiányzik, hogy én nem bújhatok valaki mellé egy rosszul sikerült munkanap után, elmesélni a napi gondom-bajom, és a betegségeket is könnyebb legyőzni, ha valaki fix ott van az ember mellett.


Szóval előnye is van, meg hátránya is. De mivel a többség párkapcsolatban él, igen, furcsállják.

2017. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek egyedül lenni néha.De szeretek a barátnőmmel is lenni.Nehéz összehozni a kettőt.
2018. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam az egyedüllétet és a sokkal jobb, mint egy xar kapcsolatban lenni. :D Meg egyébként se kellenék a ku*va anyámnak sem. :D 38F
2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!