Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban erről lenne szó?

Figyelt kérdés
Olvasgatva az itteni posztokat nekem nagyon úgy tűnik, hogy a társkeresési siker nagyrészt tőlünk független (genetikai okokon) múlik. A helyzetem nekem sem rózsás, hiszen 30 évesen egy igazi kapcsolatom volt, az is több év kemény önfejlesztés árán (korábban úgy voltam vele majd csak alakulnak a dolgok). Igényes vagyok, jól keresek és jófejnek tartanak, szeretnek is velem lenni a nők, de ha lépek akkor elutasításokat kapok, természetesen olyan indokkal (ha rákérdezek, hogy nincs velem semmi gond). Már többször arra gondoltam, hogy hagyom a fenébe a dolgot. Társkeresőzésbe is belekezdtem, mondhatni nulla sikerrel (de egyébként is ritkán néznek meg a csajok az utcán). Az igazat megvallva kicsit beparáztam attól, hogy ez így fog menni évtizedeken át és egyedül maradok.
2017. dec. 16. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahány ember,annyiféle igényeik vannak egy párkapcsolatban. Fogsz kapni társat szerintem.
2017. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a genetikából, hanem az erősségek és potenciálok kihasználatlanságából fakad. Hiába szipiszupi egy ember, ha nem sokat érintkezik másokkal, egyrészt kisebb eséllyel találkozik olyan illetővel, akivel lehetne valami, másrészt szociálisan gyengül. Ezt úgy értem, hogy kell egyfajta rutin az emberekkel való bánásmódhoz is, és annak ellenére, hogy ezt pikk-pakk be lehet gyakorolni, kell vele foglalkozni.


Hiába vagy emberileg értékes, ha ezt mások nem látják. És nem, akkor sem látják, ha inadekvát módon próbálkozol be és/vagy rohansz esetleg le valakit. Lehetsz vicces baráti körben, de ez semmit sem garantál akkor, mikor a másik nemmel négyszemközt maradsz és másképp kell hozzá szólnod, esetleg megérintened... Más egy ilyen helyzet. Nem az észt akarom osztani, de nekem is van nem egy ilyen férfi ismerősöm, társaságban nagyon jó arc, meg jó vele beszélgetni is, de olyan "cringe" módon tudnak csajozni meg közeledni, meg olyan dögunalmas emberek, mikor ismerkednek, hogy borzalmas.

2017. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!