Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok, olyan nőkkel ismerkedni, akik intelligensek, szépek, akikkel lehet beszélgetni akár filozófiai dolgokról is, szeretnek fejlődni és mindig többet akarni az élettől és szeretnének egy gazdag kapitalista értékrendszerű férjet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaaaaj te tudom ki vagy, olvastam már a nagy kapitalistás ömlengéseidet, hatalmas.. :D Az a baj, hogy amilyen nőt te keresel ki fog röhögni, mert fogalmad sincs se a gazdasági dolgokról, meg úgy semmiről sem. Nincs tenyérbemászóbb az olyan embernél, aki azt hiszi mindenhez ért, és ellentmondást nem tűrően órák hosszat szenbeszédet tart... Ilyen ember mellett értelmes nő nem fog megmaradni, de úgy eleve senki sem. Te nem értelmes nőt akarsz, hanem bólogatós kutyát, akinek még kevesebb fogalma van a világról mint neked, ezért nem fog ellent mondani.
2017. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" ...intelligensek, szépek, akikkel lehet beszélgetni akár filozófiai dolgokról is, szeretnek fejlődni és mindig többet akarni az élettől..."


Ha abból indulok ki, hogy itt rengeteg nő ilyennek vallja magát, akkor szerintem ez az oldal aranybánya lesz számodra:).

2017. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Önfejlesztő tanfolyamokon, ezoterikus fesztiválokon, jóga tanfolyamokon, saját hobbidnak megfelelő csoportokban.
2017. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alsóegyházasszentjúdáspuszta-külsőn


hemzsegnek, mind rád lesnek

2017. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mindig többet akarni az élettől és szeretnének egy gazdag kapitalista értékrendszerű férjet"


Hát aranyásókból nagyon sok van, de azok viszont nem valami intelligensek, csak 1 dolgot tudnak, a férfiakat manipulálni.

2017. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ilyen típusú nő vagyok, de miből gondolod hogy kapitalista férjre vágyom?


és mit akarsz az olyan nőktől, mint én?

2017. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem egy olyan nőt akarsz aki áradozik rólad, istenként imád, a tudásod és pénzed előtt hajbókol és mindenre bólogat. Fogalmam sincs, amióta bezárták Lipótmezőt nehéz ilyet találni.
2017. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit leszólni, de nekem az intelligencia és a fejlődni akarás sehogy sem fér meg azzal, hogy az illető vagyon alapján válasszon első sorban férjet. Másrészt meg miért ilyen nagy dolog a kapitalista értékrendszer? :D Egy individualista társadalomban mégis milyen akarsz lenni, kicsim? :D
2017. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen központozással és fogalmazással ("kapitalista értékrendszerű") szerintem nehezen fogsz magadnak ilyen nőt találni.

Én filozófiából diplomáztam, és ne haragudj, de te valószínűleg valami irritáló fotelfilozófus lehetsz. Ha mégsem, akkor bocsánat.

2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!