Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a másodunokahugomba. Hogy döntsem el, hogy az érzésem iránta valódi, vagy csak túl magányos lennék?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok.Volt már több barátnőm is.

Szakítással végződtek,nem tartott tovább egyik sem 2 évnél.

Valamiért egyikőjükben sem éreztem azt a pluszt belsőleg,amivel magukhoz kötöttek volna,és az évek alatt próbáltam/próbálok rájönni,hogy mi lehet a gond.A 25 éves unokahugomban(akinek már van férje)minden megvan belsőleg ami nekem kell.

Valamiért őt tartom tökéletesnek,és utólag visszagondolva az összes barátnőmben ezt kerestem,ami benne megvan.

Persze tudom,hogy semmi nem lehet köztünk nem is akarnám,viszont az utolsó pár hónapban többet gondolok rá úgy mint egy nő,mintha nem a rokonom lenne.

Mit tegyek?Beszélnem kéne erről vele?


2017. dec. 17. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A másodunokahúg az már konkrétan nem sokkal rokonabb, mint egy vadidegen. Ugyanakkor mivel házas szerintem bőven tabu kategória.

Amúgy meg lehet pont ez is vonz benne, hogy elérhetetlennek érzed és így nem azon kell töprengj, hogy vajon miért nem működtek az eddigi kapcsolataid. (itt meg van a "kényelmes" helyzet, hogy mert rokon/férjezett semmi se lehet köztetek)

2017. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne erről beszélni. Csak bajt kavarna a családban.
2017. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

és mégis mit akarsz erről beszélni?

és ő?

2017. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!