Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan felnőtt ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan felnőtt ember aki szerelmes (volt) egy kislányba? (És itt most nem arról van szó, hogy meg akarta dugni. Hanem valódi szerelemről! ) Mi történt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
úristen...
2015. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen volt kétszer is , remek érzés ...
2015. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jázi :) ***** válasza:
Pedofil szerelemre gondolsz? Kezeltesd magad!
2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kislány alatt nem az alsós vagy óvodás korosztályra gondolok :DDD
2015. jan. 19. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor légyszíves fejtsd ki ;) Hány éves a kislány, és hány éves vagy te?? :D
2015. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez csak egy egyszerű kérdés :D

Am nekem már barátnőm van.

2015. jan. 19. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit értesz kislány alatt. Gondolom (remélem) nem 14 év alattira gondolsz. De nem ártana, ha ezt picit jobban kifejtenéd.
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a barátnőd nem a "kislány" akiről szó van a kérdésben.
2015. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, most ez azt jelenti, hogy mondjuk szerelmes voltál egy nemtom 14 éves kislányba amikor teis 14 voltál vagy, hogy mondjuk a kislány 14 te meg v 20-25? mert ha az első akkor olyan nekem is volt és azóta volt több barátnőm is, de ha ezzel a lánnyal összejönnék, másra rá se néznék mert nemtudom miért azóta is ugyan úgy érzek iránta csak már felnőttem,

míg ha a 2. akkor sztem ez eléggé furcsa. Az is más, hogy mondjuk te lennél v 35-40 éves és a 20 éves lányok tetszenének, ez érthető lenne, de ha egy ilyen max 10-15 éves lányba beleszeretnél azt nem tudom megérteni. Ezek a lányok még gyerekek, teljesen más értékrenddel és gondolkodásmóddal.

2015. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Muzulmán kultúrában létezik ilyen.

Erkölcsös ember ilyenkor addig, amíg fel nem nő, a gyerekeként gondozza azt a lányt.

2015. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!