Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » PUA VIP vélemények, tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PUA VIP vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg annyira jó és annyira 100%-osan működik a VIP Coaching mint amennyire reklámozzák?

Aki részt vett már rajta vélemények?



2017. dec. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vettem részt ilyenen, de úgy gondolom bármit is tanulsz az életben, az károdra sosem válhat.
2017. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Idióta egy mondás bmeg...

Kedves Kérdező én ugyan nem vettem részt ilyenen de 100%-ban állíthatom viszont, hogy nem működik 100%-ban. Sőt tudod! Ez egy kva nagy lehúzás de nyugodtam költheted erre is a pénzed végülis...

2017. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Mex-féle oktatás? Ha mindenáron választani kéne, akkor Magyarországon hozzá mennék ilyesmire, de tegyük hozzá, hogy itt nagyrészt a "rugdosásért" fizetsz. Az ilyen "tuti" technikákat elolvashatod bármelyik ingyen letölthető angol nyelvű e-könyvben vagy megnézheted videókon a Youtube-on és utána már csak gyakorolni kell (amihez ingyen találhatsz társakat PUA fórumokon vagy Facebook-csoportokban). Ha neked megér (valószínűleg) alsó hangon fél millát, hogy személyre szabottan foglalkoznak veled, hajtanak előre, rugdosnak és nem neked kell összeszedni az infókat, hanem készen kapod őket, akkor csináld, ártani nem fog. Én személy szerint nem költenék rá ennyit.
2017. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!