Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetről vélemények, tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A barátnőm közölte, hogy szeribte kihült a kapcsolatunk, és egy beszélgetés végén szünetet kért, közben mondta, hogy szeret, csak már egy ideje kedvetlenséget érzek rajta.

Nem beszélünk jelenleg semmilyen formában, igaz 2 nap telt el azóta.

Szerintetek ha esetleg úgy adódna, hogy folytatódik akkor lehetne jobb szerintetek? vagy ez veszett fejsze nyele?

En szeretem teljes szivembol, azt meg nem hiszem, hogy egy harmadik fel lenne a dologban, annyira lelkiismeretes, hogy nem tudna magaban tartani.

Koszonom!



2016. nov. 24. 09:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én 23

Ő 20

2016. nov. 24. 09:06
 2/12 A kérdező kommentje:
3 év 4 hónapja vgyunk együtt
2016. nov. 24. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magától vagy csodától semmi nem lesz jobb. Ahogy a szünettől sem. Attól lesz jobb, hogy valaki odaáll a másik elé, azt mondja, hogy "szeretlek teljes szívemből, dolgozzunk rajta" és ha kell, szaksegítséget kér, hogy megismerje és kielégítse a társa és a saját igényeit, összefésülje a fontos elvárásokat. Ez előre visz. A türelem, várakozás, szünet és reménykedés nem.
2016. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Édesanyám is tartott szünetet, de akkor ő 48 év körüli volt, más a két szituáció, máshogy álnnak hozzá az emberek abban a korban. Ott 2 hét szünet volt, és jól tudták folytatni még egy 1,5 évig.

Részéről egy tini szerelemnek indult 17 év körüli lehetett amikor összejöttetek. Szerintem ebben a korban a szünetkérés nem kecsegtet sok jóval. Ez a felnőttem és sokat tudok változni korszak, szerintem ez egy elengedés a részéről, csak nem bírta kimondani

2016. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami előzménye csak volt ennek, nem?

Ha kihűlt a kapcsolat, akkor nem még távolabb kéne kerülni a másiktól, hanem pont, hogy több közös programot szervezni és új élményeket szerezni, ettől fog pezsegni a kapcsolat, nem a szünettől.

2016. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen olyan drasztikus előzmény nem volt, csak nekem munkám miatt volt nehezebb találkozni, neki meg a suli meg a gyakorlat volt közbe, csak itt már a hónap vége felé már kezdtem érezni, mintha nem is akarnak, viszont egy hete voltunk kajálni, es nagyon jol kijottunk, bohockodtunk, es teljesen azt hittem, hogy csak en ereztem rosszul
2016. nov. 24. 09:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párommal azt érezzük, hogy kezd ellaposodni a kapcsolat (akár időhiány miatt), akkor azonnal elkezdünk dolgozni rajta, tudatosan beiktatunk rendszeres randikat, közös programokat, nagy beszélgetéseket. Ha nem így tennénk, akkor bizonyára egyre jobban eltávolodnánk egymástól. A kapcsolatokon bizony dolgozni is kell, nem csak várni, hogy jó legyen!
2016. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időkérés duma olyan mint a romlott kaja.....hogy lehet felette ülni,nézelődni es varni,de az ettől jó már nem lesz!
2016. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szuper dolog. Mi másfél éve szünetelünk az exszel, nekem azóta új kapcsolatom van (lassan fél éve) :D


Mert persze könnyebb odamondani egy "bocs, időt kérek"-et, mint gerinces módon közölni, hogy ennyi volt, felejtsük el egymást.

2016. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a " nem akarlak megbántani de nem működik", még ragaszkodik a megszokáshoz...

A szünet semmire se jó kb, hisz ekkor egyáltalán szingli az ember vagy sem? Mit tehet? Kihűlt kapcsolaton a távolság nem segít, max arra jó hogy ez idő alatt azért lehet ismerkedni és már egy biztos pasira lép ki ebből...

2016. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!