Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben hol és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben hol és hogyan lehet ismerkedni lánnyal?

Figyelt kérdés

Mivel hétköznap 2-ig dolgozok és kimerítő, így a sport, szakkörök nem férnek bele, szórakozóhelyre pedig nem szeretek járni, főleg egyedül.. mivel nincsenek úgymond haverjaim/barátaim, így társaságban egyáltalán nem tudok menni sehova.


fb-n szoktam beszélgetni néha lányokkal, deabból sosem szokott kisülni semmi jó.

személyesen nincs bátorságom odamenni egy nőhöz csak úgy, mivel általában kitöhögik az embert, és megalázva érezném magam.. de szeretnék ezen változtatni.

mivel a netes társkeresés nem jön be, így szeretnék tanácsokat kérni, hogy hogyan is miként vágjak bele :)



2017. dec. 17. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

"Mivel hétköznap 2-ig dolgozok és kimerítő, így a sport, szakkörök nem férnek bele, szórakozóhelyre pedig nem szeretek járni"


Miért akarsz akkor kapcsolatot? Hirtelen utána nem lesz kimerítő a munka és el fogtok tudni menni erre-arra?

2017. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

egy kapcsolatot hogy lehet összekeverni a sportolással pl.?

nyílván ha elmegyek focizni, vagy mondjuk sakkozni, nem valószínű, hogy találkozok egy nővel is... és mivel régebben sportoltam és ezt tapasztaltam, így inkább próbálnám az emberi kapcsolataimra fordítani azt az időt, amit a sportra szánnék ..

2017. dec. 17. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

"Mivel hétköznap 2-ig dolgozok és kimerítő"


LOL

2017. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
szeretem az ilyen embereket, akik csak a kritikát találják mindenben. világosan odaírtam, hogy szeretnék ezen változtatni.
2017. dec. 17. 18:55
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy beleszakadj a munkába. Én holnap reggel 6-tól este 10-ig dolgozom (betegen) ami még nem is olyan hosszú műszak, mégis jut időm arra amire szeretném, hogy jusson.

Párkapcsolatra valóban nem jutna, de épp ezért nem is erőltetem.


Élőben szerintem tényleg csak a bulik, szórakozóhelyek vagy más rendezvények maradnak amennyiben nincs haveri köröd akikkel elmászkálsz ide-oda.

Esetleg reménykedhetsz valamilyen spontán megismerkedésben ami nem is annak indul.

2017. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

tudod nem az ledolgozott órák számától fárad el az ember..

de azért köszi..

2017. dec. 17. 18:58
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

"személyesen nincs bátorságom odamenni egy nőhöz csak úgy, mivel általában kitöhögik az embert"


Igen, mindennap sátáni kacajoktól visszhangzik az összes nyilvános hely, ahol emberek ismerkednek. :D


Egyébként:

Bulik, koncertek, baráti társaságok, utca, üzletek, tömegközlekedés, egyéb rendezvények (pl. kiállítás, sport), tanfolyamok, nagyobb munkahely stb.


Ha van életed és mászkálsz erre-arra, biztosan belebotlasz nőkbe. Ha nincs, akkor felmerül a kérdés, minek is akarsz párt (főleg, hogy haverok/barátok sincsenek, ami emberi kapcsolatok szempontjából az "alap" szint lenne; aki barátkozni nem tud, hogyan akar férfi-nő kapcsolatot kialakítani?) - vele megosztani a nagy semmit?

2017. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
annyira nyomorultak vagytok, de tényleg... a kérdés arra irányult, hogy hol és miként lehet ismerkedni, de pontosan az ilyen f****fej emberektől tartok, mint amilyenek ti vagytok, mert hát ugye a ti fajtátok a női nemben is megtalálhatóak.. hogy beszólás nélkül nem bírjátok ki..
2017. dec. 17. 19:06
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem értetted, megpróbálom máshogy.


Miért akarsz kapcsolatot, ha utána nem lesz energiád arra, hogy elmenj vele túrázni - sportolni - mozizni - sétálni a dunaparton?


Tudod egy kapcsolat nem abból áll, hogy 4 fal között töltötök minden napot, sőt. Baromi sok energiába kerül fenntartani egy jó kapcsolatot.


Ha neked egyedül annyi energiád sincs, hogy a saját magad kedvéért kimozdulj otthonról, akkor mit akarsz?

2017. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

" a kérdés arra irányult, hogy hol és miként lehet ismerkedni"


És írtam is rá pár alternatívát.


De az a gond, hogy a kérdésed a jéghegy csúcsát kapirgálja, egy tünet, miközben sokkal komolyabb problémák állnak a háttérben. Ha valaki írna neked egy "tuti" ismerkedős helyet, ezek a problémák akkor is előbb-utóbb a felszínre kerülnének.


Demonstrálom egy ábrával is, hátha vizuális típus vagy:

[link]

2017. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!