Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyszerre több lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy etikus legyen persze. Milyen fázisnál kell egyet kiválasztani, és a többit leépíteni? 23/F

2016. szept. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában az első randi után szoktam dönteni.
2016. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem alakul intimmé vagy nem érzed, hogy megtaláltad, akit keresel.
2016. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha eljutnék arra a szintre, hogy egyáltalán ideje lenne leépíteni a többit (de eddig csak engem építenek le :( )

De egyébként meg szerintem akkor szakítanám meg a többit,, ha az egyikkel már van oylan viszony, hogy csók volt, és mindketten úgy érezzük, hogy lesz folytatása a dolognak, komoly kapcsolat szintjén is. De mondjuk nem is fontos a többit leépíteni olyan szinten, hogy barátok maradhatnak attól még.

2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A randik megbeszélése előtt.
2016. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok, az lemaradt hogy 20/F
2016. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fűzni kell őket sorjában mert ők is egyszerre több pasival ismerkednek urban legend hogy csak egyel .
2016. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sajnos az idő is egy szűk keresztmetszet, és nehézkes tud lenni, hogy szépen sorjában.
2016. szept. 21. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy ördöngősség, nem kell ezt tul komplikálni, olyan mint a tippmix s fogadsz egyszerre több meccsre, valamelyik csak bejön. Próbálkozol egyszerre 10 csajnál, különböző módszereket, stilusba nyomatod, amelyikkel bejön valami, letudod szükiteni hogy azt kell alkalmazni hogy előrébb juss, igy végül 10 csajból mondjuk 8 elküld, de 2nél már bejön az amit tapasztaltál a többinél. najó de ez a 10 csaj ez csak nagyon finoman szólva.. attól is függ hogy nézel ki. ha átlagosan akkor mondjuk 100 csajból 90 elküld. ha jól nézel ki akkor 50 csajból 15nek legalább bejösz. s ha tudod hogy bejösz nekik, akkor tudod szükiteni.. te döntöd el kihez mikor mihez van kedved. de ha bekerülsz abba a körbe, akkor sokat se kell csinálnod, mert érzik rajtad a pnci szagot, amitől versengésbe kezdenek érted
2016. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!